موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک فاطمه و دوستان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ایرونسلم همینکارا رو میکنه که ما بریم سیم جدید بخریم  Biggrin.gif ولی کور خونده من نمیخرم 
(26-02-2015، 01:19 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرونسلم همینکارا رو میکنه که ما بریم سیم جدید بخریم  Biggrin.gif ولی کور خونده من نمیخرم 

فاطی اینجوری هم میشه خوند :
نمی خرم ، نمی خرم ، نمی خرم :)))
(26-02-2015، 01:19 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چندتا سیم داری فاطی؟؟؟؟ Tongue
حسین  Undecided.gif  Biggrin.gif
(26-02-2015، 01:21 AM)حـــســیــن نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی اینجوری هم میشه خوند :
نمی خرم ، نمی خرم ، نمی خرم :)))

Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
من 6 تا سیم ایرانسل دارم   گریه Sad.gif
(26-02-2015، 01:18 AM)حـــســیــن نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-02-2015، 01:12 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فردا میخوام برم سیم جدید بگیرم چون اینجوری نمیشه باید شارژایی که امروز نگرفتم جبران بشه. Biggrin.gif
عایا چه مسابقه هایی به سیمکارت های جدید میدهند؟؟؟؟ Undecided.gif

فک کنم فقط هنر خانه داری باشه
پیام خالی به ۹۰۹۰۹
بعد ارسال MAHA به ۸۲۸۲
بعد MH1 به ۸۲۸۲
بعد MH 777
سیصد و شصت میخوره

ممنون حسین.... Heart.gif
(26-02-2015، 01:23 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 6 تا سیم ایرانسل دارم   گریه Sad.gif

خوب من دوتا دارم دوتا دیگه بخرم دوتا هم هدیه میشن 6 تا.... Undecided.gif
من بقیه شارژایی که میگرفتم از دوستام میگرفتم. Biggrin.gif
بچه ها من برم الفپاها رو بتکونمو بیام :))
اگه نیومدم یا تقصیر این نت لعنتیه همراه آخره یا بیهوش شدم
منم داشتم میرفتم پا تکونی  Biggrin.gif پس پیشرفت خوبی داشتی عمو Tongue.gif