موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک فاطمه و دوستان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-02-2015، 04:52 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. خوبی فاطمه تولدت کیه منم اسفند ماهييم

سلام عزیزم خوشحالم از اینکه اسفندی هستی من 14 اسفند تو چی ؟ Shy.gif Wink.gif Heart.gif
۱۱ اسفند دوشنبه Biggrin.gif عزیزمی دخترا اسفند بی نظيرا. ایشالله مدیر انجمن شي همه پسرأ چرا
سلام بر همه ی دوستان وقتتون بخیر Blush.gif
حالو احوال خوبه؟ Biggrin.gif
(25-02-2015، 04:59 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۱ اسفند دوشنبه Biggrin.gif عزیزمی دخترا اسفند بی نظيرا. ایشالله مدیر انجمن شي همه پسرأ چرا

مهم اینه که همه با دوستیم
فرقی نداره دختر یا پسر
در ضمن مدیر بودن به فعالیت و گذاشتن مطالب مفید تو سایت هستش
وگرنه منم الان مدیر بودم :))
(25-02-2015، 04:59 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۱ اسفند دوشنبه  Biggrin.gif عزیزمی دخترا اسفند بی نظيرا. ایشالله مدیر انجمن شي همه پسرأ چرا

فدایی داری دوست منم 11 اسفندی هست از حالا پیشاپیش مبارک تولدت خانمی  Blush.gif Heart.gif 
(25-02-2015، 05:02 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام داش محمد
همه خوبن ، فک کنم اسی فقط سرما خورده بود :))
تولد تو هم مبارک باشه پيشا پیش به دوستتم سلام برسون گلم Heart.gif

مرسی محمد تو چطوری خوبی
(25-02-2015، 05:02 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ممد چطوری 118 بفرمایین  Biggrin.gif
(25-02-2015، 05:06 PM)حـــســیــن نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام داش محمد
همه خوبن ، فک کنم اسی فقط سرما خورده بود :))

اها حالا خودت چطوری داداش؟ Biggrin.gif
خوبیم شکر خدا
ملالی نیست جز نداشتن شارژ :))