موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک فاطمه و دوستان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Biggrin.gif پس بخواب Biggrin.gif كي ميتونه روز بخوابه والا... من اگه شب نخوابم روز خوابم نميبره يعني سر صبح.. مگه اينكه عصر 3-4 بخوابم گریه
(27-02-2015، 10:33 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif پس بخواب  Biggrin.gif  كي ميتونه روز بخوابه والا... من اگه شب نخوابم روز خوابم نميبره  يعني سر صبح.. مگه اينكه عصر 3-4 بخوابم گریه

من هر موقع بخوابم خوابم میبره... Biggrin.gif
ولی هیچ خوابی مثل خواب شب نمیشه. Undecided.gif
آره درست ميگي والا Biggrin.gif Biggrin.gif
بي بي كجايي؟ كجايي كه ببيني نوه گل هاي باغ زندگيت چ گلي كاشته  Biggrin.gif هي بگو تنبل تنبل  Biggrin.gif  بيا:

Highslide JS

.............يكم تقلب داشتم ولي درس خوندم ناموسن همون تقلب ها رو خوندم... ^_^ واسه يادم نره نوشتم..  Biggrin.gif تنبل كيه ناموسن  Biggrin.gif برو كنار بينم اين چي ميگه  Biggrin.gif
بهترین نرم افزار ضبط صدا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-02-2015، 10:47 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بي بي كجايي؟ كجايي كه ببيني نوه گل هاي باغ زندگيت چ گلي كاشته  Biggrin.gif هي بگو تنبل تنبل  Biggrin.gif  بيا:

Highslide JS

.............يكم تقلب داشتم ولي درس خوندم ناموسن همون تقلب ها رو خوندم... ^_^ واسه يادم نره نوشتم..  Biggrin.gif تنبل كيه ناموسن  Biggrin.gif برو كنار بينم اين چي ميگه
یا ابر فرض .....اینا چه درسایین دیگه........... Biggrin.gif
مطمعنم اگه میرفتم رشته انسانی الان باید خودکشی میکردم....... Biggrin.gif
.
.
.
.
.
.
الکی مثلن رشته من ریاضی فیزیکه...... Biggrin.gif   Cool.gif
عاطی جونم تو خصوصی جوابمو میدی  Biggrin.gif
(27-02-2015، 03:15 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-02-2015، 10:47 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا ابر فرض .....اینا چه درسایین دیگه........... Biggrin.gif
مطمعنم اگه میرفتم رشته انسانی الان باید خودکشی میکردم....... Biggrin.gif
.
.
.
.
.
.
الکی مثلن رشته من ریاضی فیزیکه...... Biggrin.gif   Cool.gif
من تجربي بودم الان حقوقم ناموسن اين الكي مثلا چيه مد كردين با اين كارتون ميترسم فردا برم خونه اقوام بهم كاغذ پاره بدن بگن الكي مثلا عيديه Dodgy.gif Dodgy.gif Tongue Biggrin.gif Biggrin.gif
(27-02-2015، 04:46 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاطی جونم تو خصوصی جوابمو میدی  Biggrin.gif

عاطي جون تو خصوصي جواب اينو نده  Biggrin.gif  Biggrin.gif Tongue Tongue
سلام خانم النا چرا هيچكي نيست اينجاها؟ خلوته؟ Tongue