موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک فاطمه و دوستان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-02-2015، 07:41 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر بي غم خوبي؟ كم پيدايي داش  Biggrin.gif  سايه ات سنگين شده كُلُفت شدي  Biggrin.gif   Dodgy.gif

سلا محمد 0212 خوبم مرسی تو چطوری؟ Heart.gif
من که هر روز هستم داداش ولی تو کم پیدایی... Biggrin.gif
سایه من سبک سبکه والا ولی کلفتم..... Biggrin.gif
(26-02-2015، 07:41 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-02-2015، 07:40 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دست از سر كچل بي بيييي ور دار  Tongue  Tongue   Biggrin.gif  نوبت گرفتم حالا ب منم بده چي داري تو بساطط  Biggrin.gif  Biggrin.gif

10 روز دیگه نوبتت میشه  Biggrin.gif Biggrin.gif الان باید به 6 نفر شارژ بدم  Cool.gif

منم شارژ میخوام
(26-02-2015، 07:43 PM)ایدا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام منم شارژ میخوام ؟؟؟ گریه  گریه  گریه  گریه  گریه  گریه  گریه  گریه  گریه

سلام آیدا جون ولی من که شارژ ندارم  Sad.gif
(26-02-2015، 07:43 PM)╮ϝα ☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-02-2015، 07:41 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مدرسه فوتبال چطوری لغو میشه

laghv یا Laghv یا LAGHV یا MDRF LAGHV یا LAGHV MADRF اینا رو همشو بفرس لغوش میکنه منم همین مشکلو داشتم درست شد  Biggrin.gif

به نظر من OFF رو به همون شماره بفرستین سریعتر لغو میشه.
اخه من دوبار تا به حال مدرسه فوتبال رو فعال کردم و با OFF لغوش کردم.
(26-02-2015، 07:14 PM)Farah نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-02-2015، 06:59 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خوبید دوستان Biggrin.gif

ســـــــلام پسر خاله  Shy.gif
خوبیم ولی اگه شارژی مسابقه ای چیزی بیاد خوب تر می شیم Biggrin.gif 
خودت خوبی؟ Wink.gif

منم خوبم
چیزی که همه میخوان شارژ گرفتن از فاطی هست. Biggrin.gif
فاطی شارژی.... Undecided.gif
فاطی به عموش میخواد دوتا شارژ بفرسته. Undecided.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif عمو فعلا همون یکیو بگیر  Biggrin.gif Dodgy.gif
(26-02-2015، 07:47 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-02-2015، 07:43 PM)╮ϝα ☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-02-2015، 07:41 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مدرسه فوتبال چطوری لغو میشه

laghv یا Laghv یا LAGHV یا MDRF LAGHV یا LAGHV MADRF اینا رو همشو بفرس لغوش میکنه منم همین مشکلو داشتم درست شد  Biggrin.gif

به نظر من OFF رو به همون شماره بفرستین سریعتر لغو میشه.
اخه من دوبار تا به حال مدرسه فوتبال رو فعال کردم و با OFF لغوش کردم.

MDRF LAGHV دمتون گرم لفو شد با این 
منم شارژ میخام فاطی جون Sad.gif
وا کی گفته من شارژ میدم ؟  Cool.gif