موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک فاطمه و دوستان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-02-2015، 03:54 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اینا رو ارسال کردم 
LAGHV MADZ
MADZ LAGHV 
L MADZ 
LAGHV 

مگه laghv madf داشتیم 

تو سایت خود ایرانسل زده LAGHV MADZ ولی فکر کنم مخفف مدرسه فوتبال میشه MADF
سلام Laghv madr
مخفف مدرسه
تبلیغات سایت دیگه تو این تاپیکه خلاف قانونه  Undecided.gif Cool.gif Angry.gif
(26-02-2015، 03:56 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Laghv madr
مخفف مدرسه

فرگل عزیزم مدرسه ی ما رو نمیخوام لغو مدرسه فوتبالو میخواستم که آقا رضا گفتن  Heart.gif
(26-02-2015، 04:03 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرگل عزیزم مدرسه ی ما رو نمیخوام لغو مدرسه فوتبالو میخواستم که آقا رضا گفتن  Heart.gif

خانم فاطمه عزیز مدرسه فوتبال لغو شد؟ MADF درست بود؟
(26-02-2015، 04:04 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-02-2015، 04:03 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم فاطمه عزیز مدرسه فوتبال لغو شد؟ MADF درست بود؟

اس ام اسی برام نیومد که لغو شد یا نه  Sad.gif
این لغو مدرسه فوتبال

لغو با ارسال MADZ  LAGHV به 737103
(26-02-2015، 04:12 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این لغو مدرسه فوتبال

لغو با ارسال MADZ  LAGHV به 737103

ادی لغو نمیشه گریه گریه 
Undecided.gifعضو شو و دوباره لغو کن یا زنگ بزن 700 بگو برات لغو کنن یا گلیه بکن Biggrin.gif Biggrin.gif
دقیقا این Laghv رو ارسال کن به 737103