موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک فاطمه و دوستان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-02-2015، 06:52 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-02-2015، 04:44 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ adsl ﺁﺳﯿﺎ ﺗﮏ

ﺳﺘﺎﺭﻩ 780 ﺳﺘﺎﺭﻩ 4 ﺳﺘﺎﺭﻩ 4 ﻣﺮﺑﻊ ﺭﻭ ﺑﺰﻧﯿد بعدش باید 10 تا تراکنش انجام بدین والا من حس 10 تا تراکنش نداشتم Biggrin.gif

چك كردن موجودي حساب هم ميشه؟
اره فکر کنم  Biggrin.gif
دورد آقاي رضا مدير محترم ميگم اون گوشي ك بهم گفتي بخر اسمش چي بود ميشه بزاري برام مرسي..

عاطي جان محترم رفتم سوال كردم واسه گوشي گفت اس تري نيست ديگه يا اگه باشه دست دوم و رفرشه... اس تري نئو بگير.. ولي كابل او تي جي بهش نميخوره خو... گریه
(25-02-2015، 06:56 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-02-2015، 06:52 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-02-2015، 04:44 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/b]
اره فکر کنم  Biggrin.gif

فكر نكن جواب قطعي بده دل تو دلم نيست Biggrin.gif
الكي مثلا من اومدم خواستگاري Biggrin.gif
فكر نكن ناموسن Biggrin.gif ناموسن چطوري بيشتر از من حرفيدي ارسالات 1939 هست؟
0212 اس تری نئو که بهتره.. تازه سیمکارته هم هست
تست کردم فاطی دادش Shy.gif
بچه ها اونور نوشتن که مجی تو فیسبوک فعاله
یعنی با ما قهله??
آخه چلا??
(25-02-2015، 06:59 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يه گوشي خوب معرفي كنين خوب 700-800 دست و پامو دارم جمع ميكنم ناموسن تا دير نشده معرفي كنيد Undecided.gif
بچه ها خاطره هم میده بزنید زودی 
ناموسن میگفتن خیلی حرف میزنما باورم نمیشد  Biggrin.gif آخیش شارژا رو گرفتم 
(25-02-2015، 07:06 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-02-2015، 06:59 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يه گوشي خوب معرفي كنين خوب 700-800 دست و پامو دارم جمع ميكنم ناموسن تا دير نشده معرفي كنيد  Undecided.gif

سلام اچ تی سی خوبه ديزاير ۶۲۰