موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک فاطمه و دوستان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-02-2015، 08:09 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطي چندي هست حالا؟ اگه دو تومني باشه آره  Biggrin.gif  شارژ هزاري مزه نميده دو تومني فقط  Biggrin.gif
بيغم فداييتم  Biggrin.gif  نميبينمت خوب خودم الانا ميام كم ميام حسش نيست والا گریه خوابم مياد همش ولي نميخابم حوصله تايپ ندارم گریه نزديك عيدم هست ديگه گریه

ای 0212 موقعی من میام تو نیستی موقعی که تو میای من نیستم.... Biggrin.gif
منم همش خوابم میاد مثل خودمی پ.... گریه
اینترنتم قطع بود از صب ببخشید خلاصه
فاطمه ببخشید ها تو عکس جدید چشات از حدقه زده بیرون میگم نکنه بدون ما میری باغو چیز میز میزنی ها مارم دعوت کن خوب Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Angel.gif
(26-02-2015، 08:29 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-02-2015، 08:09 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای 0212 موقعی من میام تو نیستی موقعی که تو میای من نیستم.... Biggrin.gif
منم همش خوابم میاد مثل خودمی پ.... گریه
هي والا الان ميچسبه بري مدرسه همش خواب ديگه مدرسه هم نيست اينقد ميخوابيدم ناموسن صندلي جلو رو به رو معلم مينشستم دقيق چشم تو چشم ميخوابيدم Biggrin.gif يا شكلاتي چيزي ميزي خوراكي ميخوردم معلم هم هي ميگفت محمد يا نخور يا ميخوري اينقد خرش پرش صداي پوستشو در نيار Biggrin.gif هيچي ديگه صداشو در نياورديم Biggrin.gif Tongue
درود
سجاد به این خاطر جواب ندادم اخه لُری بلد نیستم Huh.gif
(26-02-2015، 08:38 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
سجاد به این خاطر جواب ندادم اخه لُری بلد نیستم  Huh.gif

باشه عزیز من لکی میگم نه لری 
شما شارژو بفرست نمیخواد جواب بدی خخخخخخخخ Biggrin.gif Exclamation Tongue.gif
سجاد  Biggrin.gif
(26-02-2015، 08:42 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سجاد  Biggrin.gif

اخه شارژامونو برده نمیخواد بده زور میگه دیگه نه فاطی  Biggrin.gif Biggrin.gif
شارژ کیو بردم Lightbulb.gif Huh.gif
مال ایرانسل خوب ما با ایرانسل نسبت فامیلی داریم دیگه چون سیم کارتومن ایرانسل
بابا شوخی کردم الان میزندتمون Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Lightbulb.gif