موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک فاطمه و دوستان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام به دوستان گلم و خوشگلای عمو. Heart.gif Blush.gif
ایشالا حالتون خوب باشه. Blush.gif Heart.gif
سلام عمو به این بی بی بگو جوابمو بده  Sad.gif
دست از سر كچل بي بيييي ور دار Tongue Tongue Biggrin.gif نوبت گرفتم حالا ب منم بده چي داري تو بساطط Biggrin.gif Biggrin.gif
سلام بر بي غم خوبي؟ كم پيدايي داش Biggrin.gif سايه ات سنگين شده كُلُفت شدي Biggrin.gif Dodgy.gif
(26-02-2015، 07:40 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دست از سر كچل بي بيييي ور دار  Tongue  Tongue   Biggrin.gif  نوبت گرفتم حالا ب منم بده چي داري تو بساطط  Biggrin.gif  Biggrin.gif

10 روز دیگه نوبتت میشه  Biggrin.gif Biggrin.gif الان باید به 6 نفر شارژ بدم  Cool.gif
سلام مدرسه فوتبال چطوری لغو میشه
(26-02-2015، 07:37 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی بی جواب این فاطی رو بده گناه داله..... Biggrin.gif
یادت میاد دیروز گفتم من زیادی وقت ها انلاینم ولی کد نمیبینم. Undecided.gif
بب بی هم الان انلاینه ولی پیامای تو رو نمیبینه. Biggrin.gif
(26-02-2015، 07:41 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مدرسه فوتبال چطوری لغو میشه

laghv یا Laghv یا LAGHV یا MDRF LAGHV یا LAGHV MADRF اینا رو همشو بفرس لغوش میکنه منم همین مشکلو داشتم درست شد  Biggrin.gif
سلام منم شارژ میخوام ؟؟؟ گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه
(26-02-2015، 07:42 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-02-2015، 07:37 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی بی جواب این فاطی رو بده گناه داله..... Biggrin.gif
یادت میاد دیروز گفتم من زیادی وقت ها انلاینم ولی کد نمیبینم. Undecided.gif
بب بی هم الان انلاینه ولی پیامای تو رو نمیبینه. Biggrin.gif

وای آره عمو این عاطی و بی بی اصلا پیامامو نمیبینن گریه گریه