موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک فاطمه و دوستان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
یا ابرفض 4 میلیون ریال شارژ  Angry.gif شهی بترکیییییی سعی بیا که شهی زده رو دستت  Angry.gif
بیغم جان خدایی اصلا مصرف هم ندارم تازه اون هزار دقیقه مکالمه هم واسم فعال موند دیگه شارژ فقط انبار میشه الان خط دومم رسیده به 140 Biggrin.gif
(25-02-2015، 03:17 AM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این یکی از سیمکارتامه Biggrin.gif ببینید چه رُندش کردم  Biggrin.gif

Highslide JS

الان قلبم میگیره... Undecided.gif Biggrin.gif
(25-02-2015، 03:18 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دستت درد نکنه محمد  Biggrin.gif Wink.gif الان خیالم آسوده شد رقمش زوج شد  Biggrin.gif زودی بهت پسش میدم  Shy.gif

خواهش میکنم من خودمم زوج بودم اگه میزدمش فرد میشدم Biggrin.gif
قلب من که گرفتههه Dodgy.gif اون از حسی با های بای این از شهی با مبلغ 
شهاب مگه چندتا خط داری؟ Undecided.gif
(25-02-2015، 03:20 AM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیغم جان خدایی اصلا مصرف هم ندارم تازه اون هزار دقیقه مکالمه هم واسم فعال موند دیگه شارژ فقط انبار میشه الان خط دومم رسیده به 140 Biggrin.gif

برای منم 1000 دقیقه فعال مونده یک ساله. Shy.gif
داداش چرا انبار کنی بیا ببخش به من ثواب هم داره.... Biggrin.gif
(25-02-2015، 03:21 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-02-2015، 03:18 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دستت درد نکنه محمد  Biggrin.gif Wink.gif الان خیالم آسوده شد رقمش زوج شد  Biggrin.gif زودی بهت پسش میدم  Shy.gif

خواهش میکنم من خودمم زوج بودم اگه میزدمش فرد میشدم Biggrin.gif

محمد هر وقت دیدی فرد داری میشی شارژو بده من خیال خودتو راحت کن  Biggrin.gif
محمد جان خط حدود 20 تایی دارم اما این شارژا مال یارووووو بوووووووقس Biggrin.gif
(25-02-2015، 03:23 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شهاب مگه چندتا خط داری؟ Undecided.gif

همینو بگووووووو.... Undecided.gif