موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک فاطمه و دوستان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(02-03-2015، 05:11 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این توپ و تور شارژ منو خورد گریه حالا گفته اختلال بهشون بگین 10 تا شارژ بدین تا حلالتون کنم با تشکر   Biggrin.gif

سلام

درسته خانم فاطمه عزیز برای منم همینطور شده بود چند تا پیام از 20397 میومد و از شارژ کم میکرد و جالب اینکه نه میشد لغوش کرد و نه میشد عضوش شد.
دیروز بهشون ایمیل کردم و  نوشته بودم که مشکلات مربوط به این سرویس توپ و تور رو درست کنن که خدا را شکر امروز جوابشو دادن و درست شده.. Heart.gif
اقا رضا ولی بازم با تشکر از شما که مشکل مارو پیگیری کردین موفق باشین 
ای خدا چی میشه شهاب قرعه کشی بزاره شارژ بده ما   Exclamation.gif شاديهاشو با ما قسمت کنه
بچه ها مهمتری سین هفت سین رسید

سایه ی ادمین جووووووووووووووون و موبایل روز Blush.gif
(03-03-2015، 07:59 PM)بی بی گل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمترین سین زندگیم سایه ی پدر مادرمِ !!!
به به چه گل و بلبلهاي ساكتي Biggrin.gif Biggrin.gif خوشمان آمد Biggrin.gif
(03-03-2015، 08:29 PM)حـــســیــن نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-03-2015، 07:59 PM)بی بی گل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمترین سین زندگیم سایه ی پدر مادرمِ !!!

پس بعد مامان بابا سایه ادمین مهمتره Undecided.gif فکر کنید من نباشم شما به جون هم بیوفتین دقیقا کار مامان بابا رو من اینجا انجام میدم Undecided.gif
كسي نيست بياد بغل عمو؟ Biggrin.gif Biggrin.gif
(05-03-2015، 11:32 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كسي نيست بياد بغل عمو؟  Biggrin.gif  Biggrin.gif

من عمو بچه ها هستم  Undecided.gif
(05-03-2015، 03:00 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2015، 11:32 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كسي نيست بياد بغل عمو؟  Biggrin.gif  Biggrin.gif

من عمو بچه ها هستم  Undecided.gif

بياد بغل دايي چ فرقي ميكنه منم دايي ام Biggrin.gif 4 بار دايي شدم تا حالا يبا شماها ميشه 1000 بار Biggrin.gif