موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک فاطمه و دوستان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-02-2015، 07:55 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif Biggrin.gif عمو فعلا همون یکیو بگیر  Biggrin.gif Dodgy.gif

فاطی فقط عمو پس ما چی Undecided.gif Undecided.gif
درود
اگه بزنه به سرم یه قرعه کشی 10،15 تا شارژ شاید گذاشتم Biggrin.gif حوصله دردسرشو نداااارم فقط Undecided.gif
والا من به 6 نفر 9 روز قبل قول دادم شارژ بهشون بدم  Biggrin.gif تازه فرداشب باید بهشون شارژ بدم  Tongue.gif نه امشب 
(26-02-2015، 08:03 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
اگه بزنه به سرم یه قرعه کشی 10،15 تا شارژ شاید گذاشتم  Biggrin.gif حوصله دردسرشو نداااارم فقط  Undecided.gif

بذار شهی بذار شهی یکی از برنده هاشم منو اعلام کن  Biggrin.gif
(26-02-2015، 08:03 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
اگه بزنه به سرم یه قرعه کشی 10،15 تا شارژ شاید گذاشتم  Biggrin.gif حوصله دردسرشو نداااارم فقط  Undecided.gif
شهاب سالار چنه شارژت گرتیه 
شارژای من خط به خط هستن ها Biggrin.gif
درود
اگه بزنه به سرم یه قرعه کشی 10،15 تا شارژ شاید گذاشتم Biggrin.gif حوصله دردسرشو نداااارم فقط Undecided.gif

شارژ دو تومني بده 10 -15 تا نكن 7 تا دوتومني Biggrin.gif دست و دلبازي نكن عامو بيخيال اين چيزا... شارژتو بفروش بزار جيبت Biggrin.gif
درود
سجاد والا یه 500، 600 تومن ناقابل Biggrin.gif
(26-02-2015، 08:07 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژای من خط به خط هستن ها  Biggrin.gif

مشکلی نیست خط به خطم باشه والا Biggrin.gif
فاطي چندي هست حالا؟ اگه دو تومني باشه آره Biggrin.gif شارژ هزاري مزه نميده دو تومني فقط Biggrin.gif
بيغم فداييتم Biggrin.gif نميبينمت خوب خودم الانا ميام كم ميام حسش نيست والا گریه خوابم مياد همش ولي نميخابم حوصله تايپ ندارم گریه نزديك عيدم هست ديگه گریه