موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-03-2015، 10:57 AM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بی بی دیگه به ما سر نمیزنی ها از مجیو سعی خبری نداری

من بی بی نیستم
بی بی گلم
بی بی و بی بی گل دو نفرن!
وای چقد بی نوشتم
(09-03-2015، 11:01 AM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عالیه! تا حالا 202  نفر از دوستات با دعوت شما عضو سرویس  ضرب المثل شدن!

چند تا شارژ گرفتی اونوقت
(09-03-2015، 10:56 AM)بی بی گل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسماجون بهت 6عتبار دادم.بذار هرکس میخاد منفی بده
اغده ای ها

دست درد نکنه بی بی
حالا ما شدیم اغده ای ها
واقعا که Tongue
ضرب مثل ش میده بزنید
سیم کارت نداریم اسما
(09-03-2015، 11:11 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-03-2015، 10:56 AM)بی بی گل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسماجون بهت 6عتبار دادم.بذار هرکس میخاد منفی بده
اغده ای ها

دست درد نکنه بی بی
حالا ما شدیم اغده ای ها
واقعا که Tongue

خب چرا به بچه منفی میدین؟
دوس داری یکی به خودت منفی بده؟
همه امیدای آدم ناامید میشه
بازم کد تکراری میفرسته برام چکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad.gif Sad.gif Sad.gif
(09-03-2015، 11:17 AM)ایدا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازم کد تکراری میفرسته برام چکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad.gif  Sad.gif  Sad.gif

بیخیالش شو
(09-03-2015، 11:19 AM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-03-2015، 11:17 AM)ایدا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازم کد تکراری میفرسته برام چکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad.gif  Sad.gif  Sad.gif

بیخیالش شو

اخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
سلام به همه دوستان
من تازه اومدم
لطفا كد من هم بزنين ?
1927642985