موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مسابقه ضرب المثل چیه؟
ضرب المثل همین میگه 3تا کدتو بفرست!یادمه تازه راه افتاده بود میگفت تا 12شب وقت داری بعد تمدید شد!
بچه ها از مسابقات روزهای قبلی مسابقه ای هست که به اون هایی که نگرفتن بده یا نه Tongue.gif
(10-03-2015، 11:35 PM)iranaryaee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضرب المثل همین میگه 3تا کدتو بفرست!یادمه تازه راه افتاده بود میگفت تا 12شب وقت داری بعد تمدید شد!

من کدم رو از طریق 3 موبایل فرستادم ولی جایزه هزاری نیومده ایا باید کدی به شماره ای بفرستیم تا جایزه بیاد ؟
سلام...این مسابقه ***** من ش میده؟
قبلا ازش گرفتم
(10-03-2015، 11:40 PM)peyman1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام...این مسابقه ***** من ش میده؟
قبلا ازش گرفتم

نه
1000 به 73711167
(10-03-2015، 11:40 PM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-03-2015، 11:35 PM)iranaryaee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کدم رو از طریق 3 موبایل فرستادم ولی جایزه هزاری نیومده ایا باید کدی به شماره ای بفرستیم تا جایزه بیاد ؟

1000 را بفرست به همون شماره ای که کدها را فرستادی
(10-03-2015، 11:42 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-03-2015، 11:40 PM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این جواب رو داد:
شما برنده شارژی نشده اید
ولی تا امشب فرصت دارید دوستاتونو دعوت کنید و شارژ بگیرید!
ولی برای استفاده از تخفیف 1000 تا 4000 تومانی شارژ
عدد 7 را به 737459 پیامک کنید

مسخره است من از 3 خط ایرانسل دیگر کد رو فرستادم و برای هر سه خط دیگه پیام شرکت در مسابقه اومده شاید اون خط ها باید پیام خالی به 737458 بفرستن
(10-03-2015، 11:59 PM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-03-2015، 11:42 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این جواب رو داد:
شما برنده شارژی نشده اید
ولی تا امشب فرصت دارید دوستاتونو دعوت کنید و شارژ بگیرید!
ولی برای استفاده از تخفیف 1000 تا 4000 تومانی شارژ
عدد 7 را به 737459 پیامک کنید

مسخره است من از 3 خط ایرانسل دیگر  کد رو فرستادم و برای هر سه خط دیگه پیام شرکت در مسابقه اومده  شاید اون خط ها باید  پیام خالی به 737458 بفرستن
خوب شاید اون سه گوشی که باهاش کد فرستادی قبلا فرستادند کدها را یعنی هر خط میشه یک کد فرستاد