موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان نت رایگان هر 24 ساعت یکبار میده..من خودم با 3 تا سیم کارت 12 بار گرفتم
بعد به زمانش هم اضافه میشه یا همون 3روزه من که فعلا موفق به گرفتن نشدم خدا کنه روزهای اتی هم باشه و مانند طرحهای تخفیفی قبل بدلیل روشهای تقلب چند بار گرفتن با یک خط، برداشته نشه Sleepy.gif
ساحل اره اگ همه ی شارژ نت رو بندازی رو ی سیم کارت (ینی با هر سیم کارتی ک خواستی نت بگیری ی شماره جدا برا این کار جدا کنی و هر بار این شماره رو انتخاب کنی) ب روزش هم اضاف میشه
(11-03-2015، 02:53 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد به زمانش هم اضافه میشه یا همون 3روزه من که فعلا موفق به گرفتن نشدم خدا کنه روزهای اتی هم باشه و مانند طرحهای تخفیفی قبل بدلیل روشهای تقلب چند بار گرفتن با یک خط، برداشته نشه Sleepy.gif

اضافه میشه زمانش
(11-03-2015، 02:50 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نت رایگان هر 24 ساعت یکبار میده..من خودم با 3 تا سیم کارت 12 بار گرفتم

روش گرفتن نت مجانی چه جوری بود؟ Tongue
مسابقه همشاگردی امروزم میده؟؟؟؟
یا تموم شد؟
20000 اعتبار رایگان فقط امروز با ارسال عدد 10 به 201013 در سرویس چونه عضو شوید...همراه اول
یکی تست کنه ببینه چه طوریاس
دوستان درباره نت دیگه صحبت نکنید..
پخش میشه همه جا..همونی رو گرفتیم هم ازمون میگیره...با تشکر
(11-03-2015، 03:09 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه همشاگردی امروزم میده؟؟؟؟
یا تموم شد؟

هنوز میده میتونید بگیرید. Wink.gif
(11-03-2015، 01:30 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مملی برنامه رو از تنظیمات متوقف کن ودوباره وارد پولساز شو

اینکارم کردم ولی نشد.......
میگم دوباره دانلودش کنم.......و دوباره نصب کنم.... Tongue