موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نه پیام اولی رو به من نمیده ...که بقیه شو بزنم.
(08-03-2015، 10:42 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه پیام اولی رو به من  نمیده ...که بقیه شو بزنم.

دوست غزیز لغو کن فردا امتحان کن
چون صددرصد میده چند وقتی هم که نمیدا به خاطر این بود که اگه توجه کنید کد قبلی تاییدد نداشت این بعد از دادن شماره تایید میخواد با تشکر 
(08-03-2015، 10:41 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هی خدای من Sad.gif
اسی اگه
شارژ نگرفتی هنوز میده ها 

ozv sarz  به 8282

بعدش sm 1
بعد sm 777
بعد L SARZ  به 8282 
Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
دوستان البته کسی که کد رو گذاشته زیاد کار مهمی نکرده! چون من قبلا مسابقات جشنواره بهار و زمستان رو دسته بندی کردم و ozv hamsh در بسته 2 و  ozv sarz در بسته 4 بوده احتمالا اون زمانی که تسترها تست کردند شارژ نداشته یا شاید از بسته 3 به بعد امروز تست نشده بوده Biggrin.gif

بسته  1: (مسابقات ادبی):  ozv top -  ozv mosa - ozv cart - ozv mico - ozv gol - ozv kalm

بسته 2 : (مسابقات علمی و هنری):  ozv haft - ozv mozik - ozv rdah -  ozv gzl - ozv gtech - ozv hamsh      

بسته 3 : (مسابقات سفر و رانندگی): - ozv mjaz - ozv safarb -  ozv tgaz -  ozv mashal - ozv gztop

بسته 4 : (مسابقات تقویم و تاریخ):   ozv jam  -  ozv shahgush  - ozv sarz - ozv jamj

بسته 5 : (مسابقات مذهبی): ozv din - ozv malakut -
(08-03-2015، 10:56 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان البته کسی که کد رو گذاشته زیاد کار مهمی نکرده! چون من قبلا مسابقات جشنواره بهار و زمستان رو دسته بندی کردم و ozv hamsh در بسته 2 و  ozv sarz در بسته 4 بوده احتمالا اون زمانی که تسترها تست کردند شارژ نداشته یا شاید از بسته 3 به بعد امروز تست نشده بوده Biggrin.gif

بسته  1: (مسابقات ادبی):  ozv top -  ozv mosa - ozv cart - ozv mico - ozv gol - ozv kalm

بسته 2 : (مسابقات علمی و هنری):  ozv haft - ozv mozik - ozv rdah -  ozv gzl - ozv gtech - ozv hamsh      

بسته 3 : (مسابقات سفر و رانندگی): - ozv mjaz - ozv safarb -  ozv tgaz -  ozv mashal - ozv gztop

بسته 4 : (مسابقات تقویم و تاریخ):   ozv jam  -  ozv shahgush  - ozv sarz - ozv jamj

ساحل همین یکی بود امشب دیگه نیست Angel.gif
وقتي يك نفر اومده كد رو گذاشته و بقيه استفاده كردن و راضي بودن، بي انصافيه كه بگيم (کسی که کد رو گذاشته زیاد کار مهمی نکرده!) مهم اينه كه اين بنده خدا ديگه به هر دليلي كه بوده كد رو گذاشته و بچه ها استفاده كردن.
با عرض معذرت، يك اعتبار منفي ...
(08-03-2015، 11:00 PM)ar236cha نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتي يك نفر اومده كد رو گذاشته و بقيه استفاده كردن و راضي بودن، بي انصافيه كه بگيم (کسی که کد رو گذاشته زیاد کار مهمی نکرده!) مهم اينه كه اين بنده خدا ديگه به هر دليلي كه بوده كد رو گذاشته و بچه ها استفاده كردن.
با عرض معذرت، يك اعتبار منفي ...

واقعا شما کاربر جدید ... هستی ما اینهمه کد گذاشتیم و تست میکردیم و کاربرا استفاده میکردند اون زمان هیچکدوم حتی کاربرای جدید بلد نبودن اعتبار مثبت بدن جز عده کمی و حالا اومدی بمن اعتبار منفی دادی یا اون  alireza2014 که با کلک 2 کد شارژ از من گرفت بجای تشکر من که راضی نیستم از کدهای شارژم استفاده کرد و پیام هم بهش داده بودم که برگردونه و جواب نداد
شما فكر كن من جديدم. خب همينه ديگه فقط واسه خودتون ميخواهين. وقتي ي نفر ديگه تلاش كرده يا نكرده كد رو ميذاره مثل الان بهم ميريزين. (البته قابل دركه)
(08-03-2015، 10:56 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ممنون ک کدو گذاشتی Dodgy.gif
راست میگن بچها ب جا دستت درد نکنشون هس