موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
500 مگ ،2 دو تومن هست.....
این 73711167پام داده میگه به خاطر فعالیت خوبت میتونیتا نیم گیگ اینترنت رایگان بگیری
چیه؟ چجوریه؟
(10-03-2015، 02:55 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
500 مگ ،2 دو تومن هست.....

دو تومن ازت کم شد؟؟؟؟
مسابقه ضرب المثل فقط تا امشبه!
(10-03-2015، 03:16 PM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این 73711167پام داده میگه به خاطر فعالیت خوبت میتونیتا نیم گیگ اینترنت رایگان بگیری
چیه؟ چجوریه؟

الکیه همون 40 مگابایت هست 600 تومنم میبره من امتحان کردم 
حالا بازم دوستان میتونن بزنن شاید داد واسه منم زیر پیامهاش مینویسه همیشه
دوستان من اومدم اینترنت 40 مگ روی یک خط بزنم گفت تا کنون گرفتین درحالیکه نگرفته بودم! درثانی مگه فقط میشه برای هر خط 40 مگ فعال کرد و آیا نمیشه با خطوط دیگه هم اون 40 مگ رو برای یک خط گرفت؟! Sleepy.gif
(10-03-2015، 03:50 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من اومدم اینترنت 40 مگ روی یک خط بزنم گفت تا کنون گرفتین درحالیکه نگرفته بودم! درثانی مگه فقط میشه برای هر خط 40 مگ فعال کرد و آیا نمیشه با خطوط دیگه هم اون 40 مگ رو برای یک خط گرفت؟! Sleepy.gif

باهر خط یه بار میشه برای دوستت فعال کنی ولی با خطوط مختلف میشه برای دوستت فعال منی.من که اینطور بود برام.اطلاع بیشتری دارم ببخشید
(10-03-2015، 03:39 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه ضرب المثل فقط تا امشبه!

تا 20ام
(10-03-2015، 03:22 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-03-2015، 02:55 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
500  مگ ،2 دو تومن هست.....

دو تومن ازت کم شد؟؟؟؟

من شارژ نداشتم ولی نوشت با اولین شارژ دوتومنی میتونید استفاده کنید....
ن خیر!
الان برا من کد شارژ فرستاد!
نوشت فقط تا امشب فرصب داری دوستاتو دعوت کنی و شارژ بگیری