موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ملودی کیه Undecided.gif
(09-03-2015، 08:14 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من 40 مگ نت رو قبلا گرفته بودم...الان دوباره میتونم بگیرم چون پیام میفرستم چیزی نمیاد...........

سلام ...ممنون از پاسختون...اصلا حال میکنم با پاسخ دادنتون...... Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(09-03-2015، 08:10 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین یه قسمت اضاف کن......بنام : انجمن چت های گروهی مثه لاین و وایبر و واتساپ و.....
ﺁﻗﺎ ozv sarz ﺍﻻﻧﻢ ﻣﯿﺪﻩ ﻫﺮﮐﺲ ﺩﯾﺮﻭﺯ ﻧﮕﺮﻓﺘﻪ ﺍﻻﻥ
ﺑﮕﯿﺮﻩ 4 ﺗﺎﮔﺮﻓﺘﻢ
ozv sarz b 8282
sm 1 b 8282
sm 777 b 8282
laghv sarz
(09-03-2015، 08:27 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-03-2015، 08:14 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من 40 مگ نت رو قبلا گرفته بودم...الان دوباره میتونم بگیرم چون پیام میفرستم چیزی نمیاد...........

سلام ...ممنون از پاسختون...اصلا حال میکنم با پاسخ دادنتون...... Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

اره
(09-03-2015، 08:27 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif
امشب مسابقه پیشبینی نیست؟
من چن تا مسابقه رو تست کردم شارژ نداشت Undecided.gif
ozv sarz جواب میده من دوتا گرفتم الان
تاحالا همه مسابقه ها تست زدیم فعلا چیزی فعال نبوده