موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان کاربر ساحل و فرهاد خیلی زحمت کشیدن همینطور ملودی ...این دوستمون sniper لطف کردن ضرر عصری خیلی ها کد تکراری گرفتن رو یه جورایی جبران شد...
درهرصورت ازتمامی گروه ممنونم...ازاین شارژها زیاده..خودتون درگیر نکنید...
البته من بشوخی قسمت اول پیام رو گفتم چون کاربر sniper در پستی گفتند اعتبار بدین تا ازین به بعد همه کدها رو بذارم! و نشون میداد یا واقعا خودشون هم تستر هستن و مانند سری قبل که کاربری جدید ساعت 11 شب کد گذاشتن بعدی که برای همه خطهای خود گرفتند کد رو میذارن و یا اینکه فقط ایرانسل مسابقات دارای شارژ رو به خط ایشون میفرسته Biggrin.gif
سلام هر کی کد sarz رو گذاشته دستش درد نکنه ازش تشکر میکنم,براوو
من از همه دوستانی که لطف میکنن تست میکنن و شارژارو میزارن ممنونم
دست دوستان عزیز درد نکنه. Heart.gif  Heart.gif  Heart.gif ..بالاخره یه شارژ بدون دردسر گرفتیم.. Rolleyes.gif .تا باشه از این شارژ ها.... Shy.gif  Shy.gif
به ادمین بخاطرچنین انجمن خوب با بچه های خوب وباصفا یی که داره.تبریک میگم .واقعا همتون گل هستید
(08-03-2015، 09:12 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا جواب نمیده این ضرب امثله
از کار افتاد

الان درست شده
مسابقه امشب کسی زحمت تست نکشیده بود خودشون به نصف ملت ایران اس دادن.بعضیام الکی نکن ماکدو پیدا کردیم
snip_r گذاشت
(09-03-2015، 12:07 AM)Ahmad Zahedi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه امشب کسی زحمت تست نکشیده بود  خودشون به نصف ملت ایران اس دادن.بعضیام الکی نکن ماکدو پیدا کردیم

زحمت کشیدن.چرا خودت مثلا نذاشتی؟