موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-03-2015، 07:37 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-03-2015، 07:19 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین کارت برعکسه؟من اینهمه فعالم وزحمت میکشم،این حق من نیس.

من کاری نکردم سیستم اینجوری کرده الان هم کاربر فعال شدی - دوستان لطفا هر کسی میاد نگه شارژ هست همه صفحه ها رو پر کردین با این کلمه اگه با 1000000 % میذاریم براتونUndecided.gif

Undecided.gif  بازدید میندازه صفحه رفرش میشه ، ناراحتی نداره که 
سلام از شارژ چه خبر؟
جریان این ۲۵۰۰ نفر اولی چیه به من اومده؟
این مسابقه ی یک نیک کی میخواد شارژاشو بده دیگه؟
[quote='m.aref' pid='55859' dateline='1425914247']
سلام از شارژ چه خبر؟
جریان این ۲۵۰۰ نفر اولی چیه به من اومده؟
[/quot
تستش کن ببین میده یا نع
این شارژ 1000 و 3000 نفریا اول برای اعضای ویژه ارسال میشه؟؟
دوستانی که از مسابقه پیش بینی بازی کد شارژ استفاده گرفته بودن بزنگن به پشتیبانی رمز صحیح بهتون میده من که 11 هزار رو ازشمون گرفتم Biggrin.gif
این ایرانسل که باید به سه نفر بفرسی فرستادم نداد شارژو
(09-03-2015، 08:00 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که از مسابقه پیش بینی بازی کد شارژ استفاده گرفته بودن بزنگن به پشتیبانی رمز صحیح بهتون میده من که 11 هزار رو ازشمون گرفتم Biggrin.gif

من اصلا بهم شارژ نداد درحالیکه درست جواب داده بودم
(09-03-2015، 08:00 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زنگ بزنی که چی بشه خودشون 2تا دادن ب هرخط بدبختا
*****ا شارژ منو ندادن