موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اقا ozv sarz بازم میده یا نه
(10-03-2015، 04:44 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا ozv sarz بازم میده یا نه

من ظهر تست کردم گفت میده اما نتونستم بگیرم ب من نداد
(10-03-2015، 01:02 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچة ها لطفا دیگه کد نذارید!
از حالا به بعد هر کس کد مسابقه ضرب المثل گذاشت همه بهش یه اعتبار-بدن

عاغا ناموسن جسارتا من يه دونه اسپم ميخوام بدم  Biggrin.gif  ماهي يه دونه رو گذشت كن خواستم چيزي نگم نشد  
Biggrin.gif

فاطي نميشه فحش بديم من دوست دارم فحش بدم  Biggrin.gif   Tongue  Tongue  ناموسني گریه  Biggrin.gif  
Biggrin.gif
(10-03-2015، 04:57 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-03-2015، 01:02 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچة ها لطفا دیگه کد نذارید!
از حالا به بعد هر کس کد مسابقه ضرب المثل گذاشت همه بهش یه اعتبار-بدن

عاغا ناموسن جسارتا من يه دونه اسپم ميخوام بدم  Biggrin.gif  ماهي يه دونه رو گذشت كن خواستم چيزي نگم نشد  
Biggrin.gif

فاطي نميشه فحش بديم من دوست دارم فحش بدم  Biggrin.gif   Tongue  Tongue  ناموسني گریه  Biggrin.gif  
Biggrin.gif

فحشم میدیمteeth
چه خبره؟ Undecided.gif
شارژ نیست عایا؟ Huh.gif
(10-03-2015، 05:11 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ نیست عایا؟ Huh.gif

فعلا نه بذار 4ونیم بشه Biggrin.gif Tongue.gif
دوستان sarz میده یا نه Sad.gif Sad.gif
(10-03-2015، 05:13 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-03-2015، 05:11 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ نیست عایا؟ Huh.gif

فعلا نه بذار 4ونیم بشه Biggrin.gif Tongue.gif

باوووشه  Biggrin.gif Biggrin.gif
امسال ازما عیدی بگیر
شارژهای هزارتومانی برای هزارنفراول
ارسال1به4245
سلام اين تازه واسم اومد جريانش چيه