موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-03-2015، 12:59 AM)shadi-25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با 8282 مشکل دارم . اکثرا وقتی باید به این شملره اس داد ، برای من میزنه ک قبلا عضو بودم . در صورتی که عضو نبودم . با 3 تا خظ امتحان کردم همین پیام میاد . امکان داره ربطی به مدل گوشی داشته باشه ؟

شما STOP رو به شماره 8282 ارسال کنواگه عضو مسابقه ای بودین میگه. اونوقت همه رو همونجور که تو اسمس گفته لغو کن مشکلت حل میشه.اگه نشد گوشیتو عوض کن.
البته دوستان مقصر اصلی مسابقات ایرانسلن! نه به کدهایی که تا دو یا چند روز هم فعال میمونن و عده ای میتونن راحت با خط دوستان و آشنایان هم بگیرن و نه به کدهایی که فقط به 1000 تا 3000 نفر اول میده و حتی اگه تموم هم بشه بازم اولش تبریک میفرسته که کد رو ارسال کنیم و شارژ کم کنه و بعد بگه موجود نیست Sad.gif

فقط خدا کنه مسابقات ایرانسل در نوروز هم باشه و الا تا 15 روز بی شارژی   Biggrin.gif
سلام.صبح بخیر
آیا هنوزم ضرب و المثل شارژ میده؟
(11-03-2015، 02:34 AM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
40 مگابایت اینترنت رایگان  با روش جدید
روش جدید و سومین روش موجود در حال حاضر جواب میده
ارسال عدد 1 به 73711181
بعد ارسال شماره تلفنی که میخواید نت روش فعال بشه  به 73711181
بعد 2 بار ارسال عدد 1 به 737459
و در اخر هم laghv  به 73711181
اعتبار فراموش نشه پست رو ساعت 1:30 گذاشتم با تشکر
آخه اقا سجاد وقتی توضیحاتتون کامل نیست چجوری اعتبار بدیم ! Sad.gif Biggrin.gif
بعنوان مثال من 1 رو به 7371118 ارسال کردم که پیام میده به نسل نو خوش اومدید ولی بعد از ارسال شماره موبایل مورد نظر به همون شماره 73711181 دیگه پیامی از طرف نسل نو دریافت نمیکنم! و حتی تا اخرین مرحله هم رفتم پیامی نیومد که ایا نت روی شماره مورد نظر فعال شده یا نه. همچنین اگه دوباره دستور چک کردن میزان اعتبار نت رو بگین ممنون میشم قبلا که طرح های تخفیفی دیگه با ستاره 141 ستاره 55 مربع مشخص میشد Sad.gif
سلام #10*141* مانده حساب اینترنت هست
دمت گرم من گرفتم
شارژ ضرب المثل تموم شد
(11-03-2015، 11:02 AM)نانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ ضرب المثل تموم شد

بعدا دوباره فعال میشه؟؟
(11-03-2015، 09:51 AM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-03-2015، 02:34 AM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
40 مگابایت اینترنت رایگان  با روش جدید
روش جدید و سومین روش موجود در حال حاضر جواب میده
ارسال عدد 1 به 73711181
بعد ارسال شماره تلفنی که میخواید نت روش فعال بشه  به 73711181
بعد 2 بار ارسال عدد 1 به 737459
و در اخر هم laghv  به 73711181
اعتبار فراموش نشه پست رو ساعت 1:30 گذاشتم با تشکر

آخه اقا سجاد وقتی توضیحاتتون کامل نیست چجوری اعتبار بدیم !  Sad.gif  Biggrin.gif
بعنوان مثال من 1 رو به 7371118 ارسال کردم که پیام میده به نسل نو خوش اومدید ولی بعد از ارسال شماره موبایل مورد نظر به همون شماره 73711181 دیگه پیامی از طرف نسل نو دریافت نمیکنم! و حتی تا اخرین مرحله هم رفتم پیامی نیومد که ایا نت روی شماره مورد نظر فعال شده یا نه. همچنین اگه دوباره دستور چک کردن میزان اعتبار نت رو بگین ممنون میشم قبلا که طرح های تخفیفی دیگه با ستاره 141 ستاره 55 مربع مشخص میشد  Sad.gif

من طبق مرحله رفتم بعد مرحله دوم این برام فرستاد
عبارت ارسالی از سوی شما نادرست است.

شما الان باید پاسخ سوال زیر رو ارسال کنی:
اینو بدون که برای استفاده از خدمات 4G، باید از سیم‌کارت‌های دارای قابلیت نسل ۴ استفاده کنی ولی برای استفاده از خدمات نسل 3، نیازی به تعویض سیم کارت نیست. می‌تونی با سیم کارت فعلی خودت از این خدمات بهره مند شی!
نام سیم کارت های مخصوص 4G چیه؟
1. ISIM
2. USIM
3. نمیدونم
برای ارسال پاسخ، عدد گزینه صحیح رو بفرست
بچه ها ضرب المثل لغو کنیم؟