موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
از بازار دنلودش کنید!
بچه ها امتیاز پول سازتون چقدره؟؟؟
فکر نکنم بشه بیشتر از هزار ازش شارژ بگیری
اینجوری که بوش میاد سالی هزار میده اخه تبلیغات نداره
(11-03-2015، 12:22 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضرب المثل تموم شد مگه نه؟دیشب به من گفت فقط‌تا آخرشب فرصت داری.

آره فک کنم تمومه
(11-03-2015، 01:22 PM)Mordeparastaa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-03-2015، 01:20 PM)شاهین شاه نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لینک برنامه پولساز رو برای منم بفرستید.با تشکر
فرستادم

دمت گرم داداش
احتمالا بعضي روزا یه تبلیغ میاد که ۲۰۰ یا ۳۰۰ امتياز میده و باید صبر کرد و امتیازات رو جمع کرد

آقا مسعود ده نمکی دیگه ايرانسل براتون کد مسابقات و مسیج نکرده ؟ Dodgy.gif
سلامممممممممم
دوستان واسه نت رایگان همون 40مگابایتی میخواستم بگم در آخرین مرحله بعد از اینکه شمارتونو فرستادین ب ..... چن بار پشت سر هم 1 رو به 737459 ارسال کنید اینطوری چن بار با ی سیم کارت بهتون نت میده والا من اینطوری تستش کردم برا داداشم
اگ تست کردین ج داد اعتبار و سپاس یادتون نره ممنون
(11-03-2015، 01:01 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-03-2015، 09:51 AM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه اقا سجاد وقتی توضیحاتتون کامل نیست چجوری اعتبار بدیم !  Sad.gif  Biggrin.gif
بعنوان مثال من 1 رو به 7371118 ارسال کردم که پیام میده به نسل نو خوش اومدید ولی بعد از ارسال شماره موبایل مورد نظر به همون شماره 73711181 دیگه پیامی از طرف نسل نو دریافت نمیکنم! و حتی تا اخرین مرحله هم رفتم پیامی نیومد که ایا نت روی شماره مورد نظر فعال شده یا نه. همچنین اگه دوباره دستور چک کردن میزان اعتبار نت رو بگین ممنون میشم قبلا که طرح های تخفیفی دیگه با ستاره 141 ستاره 55 مربع مشخص میشد  Sad.gif

شما طبق روشی که من گذاشتم برو 100 درصد میتونی بگیری
خودم هر روز دارم می گیرم.

ممنون اقا زیکسل البته اقا سجاد هم اون روش رو قبلا گذاشته بودن و شما در تاپیکی که لینکش رو امضا گذاشتین به نکته مهمی اشاره کردین که اگه شارژ صفر یا کمتر از 200 باشه بعد از ارسال شماره موبایل و ارسالهای بعدی پیام نمیده و اگر خط مورد نظر رو در دسترس نداشته باشیم! متوجه نمیشیم که آیا نت براش فعال شده یا نه Undecided.gif   
سلام 
این نت 40 مگ پنج شنبه و جمعه هم میده؟
(11-03-2015، 02:36 PM)virouse نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 
این نت 40 مگ پنج شنبه و جمعه هم میده؟

فکر نکنم ربطی ب روزش داشته باشه
میده
(11-03-2015، 02:32 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-03-2015، 01:01 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-03-2015، 09:51 AM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه اقا سجاد وقتی توضیحاتتون کامل نیست چجوری اعتبار بدیم !  Sad.gif  Biggrin.gif
بعنوان مثال من 1 رو به 7371118 ارسال کردم که پیام میده به نسل نو خوش اومدید ولی بعد از ارسال شماره موبایل مورد نظر به همون شماره 73711181 دیگه پیامی از طرف نسل نو دریافت نمیکنم! و حتی تا اخرین مرحله هم رفتم پیامی نیومد که ایا نت روی شماره مورد نظر فعال شده یا نه. همچنین اگه دوباره دستور چک کردن میزان اعتبار نت رو بگین ممنون میشم قبلا که طرح های تخفیفی دیگه با ستاره 141 ستاره 55 مربع مشخص میشد  Sad.gif

شما طبق روشی که من گذاشتم برو 100 درصد میتونی بگیری
خودم هر روز دارم می گیرم.

ممنون اقا زیکسل البته اقا سجاد هم اون روش رو قبلا گذاشته بودن و شما در تاپیکی که لینکش رو امضا گذاشتین به نکته مهمی اشاره کردین که اگه شارژ صفر یا کمتر از 200 باشه بعد از ارسال شماره موبایل و ارسالهای بعدی پیام نمیده و اگر خط مورد نظر رو در دسترس نداشته باشیم! متوجه نمیشیم که آیا نت براش فعال شده یا نه Undecided.gif   

اینطور نیس والا
من سیم کارتام همشون زیر 10تک تومن ش دارن ؛ بعده این ک شماره رو فرستادی عدد 1 رو 4 یا 5 بار میفرستی ب 737459 جوابش برات میاد حتی بیشتر اَ 2  3 بار هم میتونی با ی خط نت رایگان رو فعال کنی