موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-03-2015، 12:17 AM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-03-2015، 12:15 AM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا ایمان جلوشون رو نمیشه گرفت یکی دوتا که نیستن.نمیشه واقعا نمیشه Sad.gif  Undecided.gif

اول باید فکری به حال بعضی ها کرد که قبلا اینجا بودند و در فیسبوک کدها را سریع قرار میدهند

واقعا راست میگی آقا فرهاد موافقم باهات Undecided.gif
(11-03-2015، 12:28 AM)Taghvi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نظرم اینه ک کاری کنن حداقل فقط اعضا بتونن ببینن.
ک البته ادمین بنا ب دلایلی اینکارو صلاح نمیدونه.

خیلی راه ها هست ولی خیلیهاش به ضرره ادمینه
(10-03-2015، 05:53 PM)ارامش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز ۱۹اسفند

ارسال

کادو  به ۸۴۸۰۷

به سوالش جواب بده

بعد ارسال HM 777

به۸۲۸۲

لغو یادتوووون نره

ممنون از شما فکر کنم شما اولین نفر بودین امروز کد مسابقه سریالهای ماندگار رو گذاشتین البته من دوبار عضو شدم تا بعد از چند ساعت کد رو داد با اینحال من بهتون 4 اعتبار مثبت دادم البته ظاهرا سایر کاربران هنوز متوجه نشدند و اعتبار ندادن  Biggrin.gif
سلام بچه ها امشب شارژ نیس؟
یک راهی است که مثلا یک تایپیکی زده بشه برای کسانیکه رنگ اسمشون آبیه(ساده گفتم) و بقیه هم فعالیت کنند و فقط کسانیکه رنگ اسمشون آبیه بتونند در اون تایپیک کدها را ببینند البته پیشنهاده و به کسی بر نخوره
(11-03-2015، 12:31 AM)mdn1376 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز ۱۹اسفند

ارسال

کادو  به ۸۴۸۰۷

به سوالش جواب بده (جواب سوال میشه hm 217)

بعد ارسال HM 777

به۸۲۸۲
کاربر lordsmoke لینکتو بردار وگرنه بهت اخطار میدم Lightbulb.gif
(11-03-2015، 12:47 AM)mdn1376 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز ۱۹اسفند

ارسال

کادو  به ۸۴۸۰۷

به سوالش جواب بده (جواب سوال میشه hm 217)

بعد ارسال HM 777

به۸۲۸۲
(11-03-2015، 12:50 AM)Taghvi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-03-2015، 12:31 AM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک راهی است که مثلا یک تایپیکی زده بشه برای کسانیکه رنگ اسمشون آبیه(ساده گفتم) و بقیه هم فعالیت کنند و فقط کسانیکه رنگ اسمشون آبیه بتونند در اون تایپیک کدها را ببینند البته پیشنهاده و به کسی بر نخوره

میشه هم کد هارو گذاشت تو ی بخش مخصوص کاربران فعال بعد از نیم ساعت یا ی ساعت گذاشت تو بخش اصلی ک همه ببینن.
البته ب قول فرهاد جان ی پیشنهاد کسی ناراحت نشه.

اینم خوبه