موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-03-2015، 12:52 PM)مملی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان جریان این پولساز چیه؟ کسی لینکشو داره بذاره؟ Shy.gif

میفرستم براتون
بازار داره
دوستم خطشو 2000ت شارژ کرد اما 500مگابایت فعال نشد . چطوری فعال میشه????
(11-03-2015، 09:51 AM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه اقا سجاد وقتی توضیحاتتون کامل نیست چجوری اعتبار بدیم !  Sad.gif  Biggrin.gif
بعنوان مثال من 1 رو به 7371118 ارسال کردم که پیام میده به نسل نو خوش اومدید ولی بعد از ارسال شماره موبایل مورد نظر به همون شماره 73711181 دیگه پیامی از طرف نسل نو دریافت نمیکنم! و حتی تا اخرین مرحله هم رفتم پیامی نیومد که ایا نت روی شماره مورد نظر فعال شده یا نه. همچنین اگه دوباره دستور چک کردن میزان اعتبار نت رو بگین ممنون میشم قبلا که طرح های تخفیفی دیگه با ستاره 141 ستاره 55 مربع مشخص میشد  Sad.gif

شما طبق روشی که من گذاشتم برو 100 درصد میتونی بگیری
خودم هر روز دارم می گیرم.
دوستان جریان این پولساز چیه به منم بگید؟اگه برنامست واسه منم بزاریدش.با تشکر
(11-03-2015، 01:05 PM)شاهین شاه نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان جریان این پولساز چیه به منم بگید؟اگه برنامست واسه منم بزاریدش.با تشکر

برنامه هست ولي نميشه چند تا برنامه نصب كرد دور از جون شماها Biggrin.gif جز مستقل سازي يه روش ديگم بلد بودم شخصي سازي بود خخخ عمومي نكردم با اون روش هام نميشه اونا ديگه نميخاد مستقل كرد با اون روش ك ميزني هي ميگه دستگاهي با اين مشخصات ثبت شده دقيق يادم نيست امتنش چيه ولي مفهموش همينه.. حتي اگه مستقلش هم بكنيد نميتونيد روي يك دست گاه دو تا برنامه راه بندازيد گه روشي ك بيغم گفت يعني روي چند تا گوشي نصب كني از يجا وارد شي... Biggrin.gif Blush.gif Blush.gif
دوستات همراه اول میشه شارژ ۵ تومنی ۳ هزارتومن خرید با ارسال ۱۰ به ۲۰۱۰۱۳
دوستان لینک برنامه پولساز رو برای منم بفرستید.با تشکر
(11-03-2015، 01:20 PM)شاهین شاه نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لینک برنامه پولساز رو برای منم بفرستید.با تشکر
فرستادم
مملی برنامه رو از تنظیمات متوقف کن ودوباره وارد پولساز شو