موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اون یکی دیروزی sarz هنو میده؟کسی خبر داره؟
(09-03-2015، 05:33 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون یکی دیروزی sarz هنو میده؟کسی خبر داره؟

صبح زدم داد الانو نممیدونم
بچه ها نزنید ۱۵۰۰ شارژ نمیده
استانبول کنار تنگه بسفور که دو قاره اروپا و آسیا را از هم جدا می کند، قرار دارد

کلا هرچی بفرستی میگه غلطه
جواب درست میشه استانبول ولی میفرستی میگه غلطه دوباره همون سوالو میپرسه میزنی انکارا باز میگه غلطه  Biggrin.gif
ابتدا از دوستانی که کدها رو میذارن تشکر میکنم فقط اگه کاربران خوبی مانند آقای sniper و آقا مسعود چگونگی پی بردن به مسابقه دارای شارژ رو هم بگن ممنون میشیم. Cool.gif آخه ظاهرا ایرانسل به یک سری خطوط اگه مسابقه دارای شارژ باشه حتی بدون عضو بودن هم پیام میفرسته و در اینصورت بنظرم بهتره تسترها مسابقات جشنواره رو تست نکنن چون اگه شارژی داشته باشه احتمالا یکی از کاربران متوجه میشن و در انجمن اعلام میکنن Biggrin.gif
به من گفت امتیازت صد شده باز همون سوالو پرسید
نه جوابم درست دادم فقط امتیاز میده مرحله بعد حرفی از شارژ نمیزنه انگار آلزایمر گرفته
(09-03-2015، 05:37 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که کدها رو میذارن اول ازشون تشکر میکنم فقط اگه دوستانی مانند آقای sniper و آقا مسعود چگونگی پی بردن به مسابقه دارای شارژ رو هم بگن ممنون میشیم. آخه ظاهرا ایرانسل به یک سری خطوط اگه مسابقه دارای شارژ باشه حتی بدون عضو بودن هم پیام میفرسسته و در اینصورت بنظرم بهتره تسترها مسابقات جشنواره رو تست نکنن چون اگه شارژی داشته باشه احتمالا یکی از کاربران متوجه میشن و در انجمن اعلام میکنن Biggrin.gif

حق با شماست ایرانسل پیام میده
شانسیه
اینم در نظر داشته باشید که ممکنه به کسی بده که تو انجمن نباشه
یادتون نیس چندبار شارز بوده ولی ما نفهمیدیدم؟
پس تست کردن باید باشه Biggrin.gif
ساحل جان ایرانسل اس داد
منم در همون لحظه امتحان کردم وقتی دیدم شارژ داد
همون لحظه گذاشتم بچه ها بگیرن
وقتی یه نفر هم تونست بگیره انگار خودم گرفتم
(09-03-2015، 05:37 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ابتدا از دوستانی که کدها رو میذارن تشکر میکنم فقط اگه کاربران خوبی مانند آقای sniper و آقا مسعود چگونگی پی بردن به مسابقه دارای شارژ رو هم بگن ممنون میشیم. Cool.gif آخه ظاهرا ایرانسل به یک سری خطوط اگه مسابقه دارای شارژ باشه حتی بدون عضو بودن هم پیام میفرسته و در اینصورت بنظرم بهتره تسترها مسابقات جشنواره رو تست نکنن چون اگه شارژی داشته باشه احتمالا یکی از کاربران متوجه میشن و در انجمن اعلام میکنن Biggrin.gif

Biggrin.gif یبار پستامون پاک شد ازون ور اعتبار منفی الکی میدن بهمون ما هم دیگ میشینم دوستان کد بفرستن شارژ بگیریم اینطوری ب صرفه تره