موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مملی گوشیت ویروسی نیس عایا؟
(11-03-2015، 03:45 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیشکی اعتبار نداده
منم اصلا دیگه نت رایگان نمیزارم
هرکی خواست خودش بگیره بگیره

من که به شخصه 4 تا اعتبار دادم !!
میگم اگه شارژ داشته باشم و بخوام نتو واس خط دیگه بفرستم شارژ از من کم میکنه؟ Biggrin.gif
(11-03-2015، 03:58 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مملی گوشیت ویروسی نیس عایا؟

ن...آنتی ویروس رو دارم.....
مرسی بابت جواب واقعا شرمنده کردین ممنون Dodgy.gif
(11-03-2015، 04:01 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگم اگه شارژ داشته باشم و بخوام نتو واس خط دیگه بفرستم شارژ از من کم میکنه؟ Biggrin.gif

اره.باشد زیر 200 تومن باشه شارژت یا اصلا هیچی نداشته باشی
فقط پیام اولش میاد بقیش نمیاد ولی طبق مراحل بری فعال میشه
بلاخره چونه همراه اول برام درست شد... Wink.gif
2تومن تخفیف
(11-03-2015، 04:01 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره
(11-03-2015، 03:48 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-03-2015، 03:45 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیشکی اعتبار نداده
منم اصلا دیگه نت رایگان نمیزارم
هرکی خواست خودش بگیره بگیره

من که نت رایگان لازم ندارم و نگرفتم هم.... Biggrin.gif
ولی 3 تا اعتبار بهت دادم.....
بخاطر اینکه اون دفعه اس دادی. Heart.gif .....
Tongue.gif
Biggrin.gif
مملی 1 دونه اعتبار دادی باور نمیکنی برو نگاه کن Shy.gif
امروز شارژ نیست؟ Sleepy.gif