موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
خواهش.من چن تا بسته ای ک ساحل بهم داد رو تست کردم ی 20 30تا مسابقه بود همشونم چن روزی میشه ک شروع شدن یکیشون گف شارژ برنده شدی بعد ک پیام دادم گف کد درخواستی موجود نی ، بقیه هم ...
(10-03-2015، 05:35 PM)Ghazaal نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد شاهگوش چیه؟  Biggrin.gif

ozv shahgush به 8282 یا 1 به 84855
(10-03-2015، 05:38 PM)Mordeparastaa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-03-2015، 05:35 PM)Ghazaal نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

84855

مرسی Angel.gif
(10-03-2015، 05:40 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ozv shahgush به 8282 یا 1 به 84855

مرسی Angel.gif
(10-03-2015، 05:29 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاهگوش دیروز شارژ میداد شاید اونهایی که نگرفتن میده.

شارژش به 3هزار نفر اول بود؟ والا ديگه مثه قبل اشتياقي به گرفتن شارژ ندارم نميدونم ديگه مزه نميده Dodgy.gif Tongue قبلا شارژ ميامد حخيلي خوشحال ميشديم الان نه... اينگار تكراري شده مثه قبل هيجان نداره Tongue Tongue
شاهگوش دیروز نگرفتم شارژمیده؟
(10-03-2015، 05:40 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهش.من چن تا بسته ای ک ساحل بهم داد رو تست کردم ی 20 30تا مسابقه بود همشونم چن روزی میشه ک شروع شدن یکیشون گف شارژ برنده شدی بعد ک پیام دادم گف کد درخواستی موجود نی ، بقیه هم ...

خوب اونی که تبریک گفته را زود زدی که گفته کد موجود نیست چه مسابقه ای بود?
آقای اسنایپر یا همون تک تیرانداز! ممنون بابت تست و البته فکر کنم مسابقات جاری قبلی که بهیچوجه دیگه شارژی ندارن بعنوان مثال پازل از 4 اسفند هنوز هم هر روز تبریک میگه و کجا میری سفر هم دیروز تبریک میگفت میزدم مینوشت کد درخواستی موجود نیست و از این به بعد اگر هم شارژی باشه از مسابقات جشنواره یا سایر مسابقات جاری گمنام هست! شرکت برگزارکننده مسابقه شاهگوش ارتاتل بوده و قبلا فکر کنم بیشتر مسابقات مربوط به بیپ بود و احتمالا مسابقاتی از جشنواره که مربوط به ارتاتل باشه در روزهای اتی شارژ بذارن. Sleepy.gif
غزل جون الان از شاهگوش شارژگرفتی؟
(10-03-2015، 05:47 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
غزل جون الان از شاهگوش شارژگرفتی؟

هنوز جوابش نیومده