موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
shahgush تبریک میگه ولی الکی شارژ نمیده ‏
(10-03-2015، 05:25 PM)Nima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امسال ازما عیدی بگیر
شارژهای هزارتومانی برای هزارنفراول
ارسال1به4245
سلام اين تازه واسم اومد جريانش چيه

این نمیده نزنین
شاهگوش دیروز شارژ میداد شاید اونهایی که نگرفتن میده.
رويا برو تاپيك عاسما شارژ ميدن  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif ميبينم ك درگيري فكري نداري اذيت نميشي اومدي دنبال شارژ Biggrin.gif
شارژژژژژژژژژژژژژژژژژژژ اومد
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
با پول البته خخخخخخخخخخخخ
عاقا من همه رو تست کردم فک کنم دیگ باس بیخیال رایگان بشیم حداقل تو این 1 هفته مونده ب عید
چون جوایز ویژه ای برا مسابقات گذاشتن دیگ شارژ رو نمیذارن.من ک همه مسابقات ایرانسل رو زیر رو کردم دیگ کم کم دارن ....
کسی با سیمکارت جدید شاهگوش رو تست کرده؟؟
(10-03-2015، 05:30 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
عاقا من همه رو تست کردم فک کنم دیگ باس بیخیال رایگان بشیم حداقل تو این 1 هفته مونده ب عید
چون جوایز ویژه ای برا مسابقات گذاشتن دیگ شارژ رو نمیذارن.من ک همه مسابقات ایرانسل رو زیر رو کردم دیگ کم کم دارن ....

این روزها فعال شدن مسابقات مشخص نیس وممکنه هر لحظه یه بسته فعال بشه.پس بهتره هر کسی تست کرد نیم ساعت بعدش دوباره تست کنه.
(10-03-2015، 05:30 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

اولا ممنون بابت زحمت تست کردن دوما ممکنه شما زود تست کردید چون اگر مسابقه ای شارژ داشته باشه ممکنه دورتر فعال بشه
کد شاهگوش چیه؟ Biggrin.gif
(10-03-2015، 05:35 PM)Ghazaal نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد شاهگوش چیه؟  Biggrin.gif

84855