موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مسابقه دیروزی که سال تولد میلادی رو میفرستادیم امروزم به کسایی که نگرفتن میده؟؟؟؟
این نت رایگان چقدر شارژ کم میکنه ؟؟
میصرفه اصلاً ؟؟ Huh.gif
ششصد تومن کم ميکنه اگه شارژ نداشتی باشی هيچ
(09-03-2015، 12:33 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-03-2015، 12:10 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-03-2015، 12:05 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من نت خریدم  احتیاج ندارم اگه میخواد کسی شمارشو بفرسته برای اون فعال کنم

خصوصی گفتم.ممنون

براتون. فرستاد؟

آره ممنونم Shy.gif
با هر خط فقط 1 بار میشه برای خودمون یا دوستمون بگیریم؟؟
دوستان هرکسی اینترنت لازش نیست لطفا خصوصی بهم بگه تا شمارمو بدم
دوستان ی سوال !؟؟؟
اگه واسه خطت ک شارژ داره نت رایگان بگیری .از اون خط پول کل میشه !؟؟؟؟؟ایا؟؟؟
از ی خط ک شازرژ نداره واسه خط ک شار داره !؟؟؟؟
کسی غیرفعال کردن تبلیغات 203110 رو نمیدونه مال همراه اوله هرچی میزنم غیرفعال نمیشه

به 9990 هم زنگ میزنی اولی شارژتو میگه دومی میگه شماره جدید سومی میگه زبان
(09-03-2015، 01:32 PM)anahit نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-03-2015، 01:29 PM)mario8344 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی غیرفعال کردن تبلیغات 203110 رو نمیدونه مال همراه اوله هرچی میزنم غیرفعال نمیشه

به 9990 هم زنگ میزنی اولی شارژتو میگه دومی میگه شماره جدید سومی میگه زبان

off رو بفرست به همين شماره

خاموش - off
پیام های تبلیغاتی که میاد یه چندتاش درباره استقلال بود
خاموش استقلال - استقلال خاموش
ss off
اینا همه رو فرستادم بازم خاموش نشد
حتی به 8999 برای غیرفعال کردن پیام تبلیغاتی فرستادم میگه تا 24 ساعت دیگه لغو میشه ولی بازم لغو نشد
(09-03-2015، 01:26 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ی سوال !؟؟؟
اگه واسه خطت ک شارژ داره نت رایگان بگیری .از اون خط پول کل میشه !؟؟؟؟؟ایا؟؟؟
از ی خط ک شازرژ نداره واسه خط ک شار داره !؟؟؟؟

نه کلللل نمیشه