موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان مسابقه hamsh بازم تکراری کد میده؟
دوستان دقت کنین بعضی مسابقات ایرانسل به یک سری خطوط وقتی شارژ داشته باشه پیام میفرسته بعنوان مثال مسابقه سفید برفی روز 22 بهمن شارژ داشت و کاربر 0212 اعلام کرد پیام تبریک داده و البته چند ساعت بعد همون پیام تبریک به خط منم اومده بود پس طبق گفته کاربر احمد زاهدی بعضی دوستانی که یکبار کدی رو میذارن مسلما از طریق پیام خود ایرانسل بوده و البته باز هم باید تشکر کرد برای اطلاع رسانی ولی مسابقات جشنواره و خصوصا بسته 3 و 4 رو کاربر خوبی بنام ho ostad تا ساعت 7 شب هر کدوم 3 بار تست کرده بودن و شارژی نداشته و مسلما ساعت 8 شب شارژ اون مسابقه فعال شده Sleepy.gif
(09-03-2015، 12:20 AM)iranaryaee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من حدود ساعت 8 شب فرستادم و اینهمه شارژ کم کرد و گفت شما عضو نشدید با اینکه عضو بودم نمیدونم با وجود کد اشتباه چرا خطای عضو نشدید که بیشتر مواقع شلوغی هست میگفت Sad.gif
تنها مسابقه فعلا شارژکم نمی کنه البته یکم دردسر داره مسابقه ای 3نفر باید عضوش کنی تاشارژبده...120کم نمیکنه...
(09-03-2015، 12:32 AM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-03-2015، 12:20 AM)iranaryaee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من حدود ساعت 8 شب فرستادم و اینهمه شارژ کم کرد و گفت شما عضو نشدید با اینکه عضو بودم نمیدونم با وجود کد اشتباه چرا خطای عضو نشدید که بیشتر مواقع شلوغی هست میگفت  Sad.gif

جالبه اونموقع که شما زدید فعال نبوده بعدم که مازدیم کد تکراری داد
کلاهبرداری تو شب روشن Biggrin.gif
(09-03-2015، 12:59 AM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-03-2015، 12:32 AM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من حدود ساعت 8 شب فرستادم و اینهمه شارژ کم کرد و گفت شما عضو نشدید با اینکه عضو بودم نمیدونم با وجود کد اشتباه چرا خطای عضو نشدید که بیشتر مواقع شلوغی هست میگفت  Sad.gif

جالبه اونموقع که شما زدید فعال نبوده بعدم که مازدیم کد تکراری داد
کلاهبرداری تو شب روشن Biggrin.gif

خوله از شما شارژ كم شده كدي كه بهم داد زدم خط منو برا ١٢ساعت مسدود كرد ايذانسلم ادم شده
ﻫﻤــــــــــﺮﺍﻩ ﺍﻭﻟﯽ ﻫﺎ ﻋﺠــــــﻠﻪ ﮐﻨﯿﺪ: ﺗﺎ ﺁﺧــــﺮ ﻣﺎﻩ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﻨﯿﺪ ﺧﺒﺮ ﺧﻮﺏ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻭﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺧﻂ ﺩﺍﯾﻤﯽ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ ﺍﯾﻦ ﮐﺪ ﺭﻭ ﺑﺰﻧﯿﺪ #3321*111* ﺍﮔﺮ ﮐﻪ ﻗﺒﺾ ﻣﺎﻩ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺭﻭ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻣﻌﺎﺩﻝ 2ﺑﺮﺍﺑﺮ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﺗﺎ ﺍﺧﺮ ﺍﺳﻔﻨﺪ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﺪ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﻨﯿﺪ .ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﮐﻨﯿﺪ ﭘﯿﺎﻡ ﻣﺨﺎﺑﺮﺍﺕ ﻣﯿﺎﺩ ﻭﺍﺳﺘﻮﻥ
من امشب ساعت 19 دو سه بار عضو و لغو کردم برای مسابقه SARZ

حالا الان ساعت 1 بامداد دو تا کد فرستاد هر دو سالم غیر از کدی که ساعت 19:15 داده بود Biggrin.gif Huh.gif
عجب شانسی!!!
(08-03-2015، 11:00 PM)ar236cha نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتي يك نفر اومده كد رو گذاشته و بقيه استفاده كردن و راضي بودن، بي انصافيه كه بگيم (کسی که کد رو گذاشته زیاد کار مهمی نکرده!) مهم اينه كه اين بنده خدا ديگه به هر دليلي كه بوده كد رو گذاشته و بچه ها استفاده كردن.
با عرض معذرت، يك اعتبار منفي ...

شما باید اعتبار رو به کسی بدین که زحمت کشیده.کسی مثل ساحل از ظهر تا شب تست میکنه که اگه مسابقه اومد خبر بده به همه.من میبینم که قبل از اینکه خودش برا همه خطاش بزنه به همه میگه که همه استفاده کنن.حتی زمانهایی بوده خودش فط همون خط اولی که تست کرده گیرش میاد و چون همه استفاده میکنن دیگه خطای دیگش زمان کم میارن.اما همیشه خوشحاله که دیگران هم به شارژ برسن.فرهاد4444 هم که همیشه میشینه تست میکنه و همیشه کلی شارژ ضرر میده رو تستاش اما اعتراض هم نکرده.حتی یکبار هم ازشون تشکر نکردین.امروز من بایستی تو بسته 3 این مسابقه SARZ رو پیدا میکردم.اما من تا ساعت 7 تست کردم نبود.یهو ساعت 8 فعال شد.چشمداشت نداریم کسی تشکر کنه اما انتظار نداریم اعتبار منفی هم بدین.لطفا کسانی که به ساحل اعتبار منفی دادن پس بگیرن.واقعا نهایت نامردیه این رفتارا.اعتبار مثبت نمیدین ندین اما خواهشا قدر ساحل رو تو گروه بدونین.مرسی از همتون