موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-03-2015، 08:34 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاحالا همه مسابقه ها تست زدیم فعلا چیزی فعال نبوده

امکان داره باشه ؟؟؟
مبلغ انتقال شارژ ایرانسل در روز و در ماه تا چقدر مجاز اگه کسی اطلاعی در این باره دارد ممنون میشم راهنمایی کنع
با تشکر Heart.gif
آره ممکنه شارژ باشه.زیر هزارتومن برای انتقال.
(09-03-2015، 08:38 PM)mohammadamin17 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبلغ انتقال شارژ ایرانسل در روز و در ماه تا چقدر مجاز اگه کسی اطلاعی در این باره دارد ممنون میشم راهنمایی کنع
با تشکر Heart.gif

نامحدوده من از اپراتورش سوال کردم
(09-03-2015، 08:39 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره ممکنه شارژ باشه.زیر هزارتومن برای انتقال.

برا هر بار میدونم زیر هزاره اما کلا تا چقدر در طول روز و در طول میتونیم انتقال بدیم؟؟؟
(09-03-2015، 08:38 PM)mohammadamin17 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر Heart.gif

من تا 4 بار فرستادمه
نامحدوده
ولی 50 تومن بابت هر بار میگیره
بچه ها اون ozv sarz میده الان؟؟
دوستان امروز احتمالا دیگه شارژی نباشه چون از مسابقات جشنواره shahgush برای 2500 نفر اول بود که تموم شده و sarz هم که میگن از دیروز هنوز فعاله
(09-03-2015، 08:43 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها اون ozv sarz میده الان؟؟

آره