موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بابت شارژ مسابقات ایرانسل با اپراتور صحبت کردم میدونید چه جوابی به من داد؟ Tongue واقعا متاسفم برای خودم که مشترک ایرانسل هستم
(05-03-2015، 10:47 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابت شارژ مسابقات ایرانسل با اپراتور صحبت کردم میدونید چه جوابی به من داد؟ Tongue واقعا متاسفم برای خودم که مشترک ایرانسل هستم
یعنی چی اپراتور گفت واقعا متاسفم برای خودم ........
چرا آخه 
شارژ کدوم مسابقات رو گفتی 
(05-03-2015، 10:47 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه چی گفت؟
برای گرفتن شارژ پیشبینی باید چکار کنم 1000 فرستادم 201421 جواب نداد
باید 201421 خودش پیام بده بعد
البته بفرست شایدم داد من دتاشو خودم بدون اینکه اون بفرسته زدم داد
(05-03-2015، 10:53 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2015، 10:47 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا آخه 

من مسابقه کفش طلایی پیگیری کردم . گفت چند روز آینده باتون تماس میگیریم . من گفتم هزاران مشترک شما فریب خورده اند انها هم باید تماس بکیرن؟ گفت بله Biggrin.gif منم در آخر گفتم خداحافظ دزد و قطع کردم
(05-03-2015، 11:01 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2015، 10:53 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا آخه 

من مسابقه کفش طلایی پیگیری کردم . گفت چند روز آینده باتون تماس میگیریم . من گفتم هزاران مشترک شما فریب خورده اند انها هم باید تماس بکیرن؟ گفت بله Biggrin.gif منم در آخر گفتم خداحافظ دزد و قطع کردم

فک کنم فقط قبلیا خراب بود شارژا داداش حامد اکثرا سالم بودن مال بارسا
البته که اونا خیلیم خوشحال میشن شارژ ندن مارو بزارن سرکار Lightbulb.gif
آنیتا باید حداقل ۱۲۰ تومن شارژ داشته باشی
امروز به یه خطم اس مسابقه کفش طلایی برای مسابقه بارسا اومد که برای گرفتن شارژت به شماره فلان 1000 رو بفرست، اس دادم دوباره برای این مسابقه هم شارژ تکراری و استفاده شده فرستاد! به یه خطم هم که اصلا اس نفرستاد و حرفی از شارژ نزد!
واقعا این ایرانسل دزد به تمام معناس! Angry.gif