موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام عزیزان Exclamation
بالاخره چیشد ما ک گفتیم بارسا میبره ایرانسل بهمون شارژ میده؟؟ Lightbulb.gif
(05-03-2015، 11:52 AM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی نبوووووود چرا همتون نگا میکنیییییین یکی جواب بده Angry.gif

برای پیش بینی بازی قبلی خودش روز بعد بمن پیام داده بود که در بازی دیروز برنده کارت شارژ 1000 شدید و برای دریافت شارژ 1000 رو به 201421 بفرستید که فرستادم ولی متاسفانه کد اشتباه و غیرقابل استفاده داده بود ( البته چون بیشتر از 24 ساعت پیام نداده بود و پیش بینی بازی بعدی رو هم فرستاده بود قبلش لغو کرده بودم) .
کسانیکه برد بارسا را زده بودند منتظر باشند یک پیامک میاد که میگه چیکار کنید تا شارژ بهتون بده و البته خطتون هم کمی شارژ داشته باشه فقط کمی صبر میخواهد چون شاید دور و زود بشه
مرسی ساحل جون اوندفه کدش واس من درست بود Dodgy.gif
مرسی آقا فرهاد پس منتظرشم انشالا شارژم بده 3شبه خبری نیس Confused
(05-03-2015، 12:02 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسانیکه برد بارسا را زده بودند منتظر باشند یک پیامک میاد که میگه چیکار کنید تا شارژ بهتون بده و البته خطتون هم کمی شارژ داشته باشه فقط کمی صبر میخواهد چون شاید دور و زود بشه

اگه پیام نده خودمون ۱۰۰۰ رو بفرستیم میه بهمون 
(05-03-2015، 12:17 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2015، 12:02 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه پیام نده خودمون ۱۰۰۰ رو بفرستیم میه بهمون 

نه نفرست یکم صبر کن حتما بهت پیام میده
(05-03-2015، 12:07 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا فرهاد شما صندوق پیامهاتون پره خالی کنید که من این پست اسپم رو حذف کنم Biggrin.gif

اوکی شد
(05-03-2015، 09:11 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل برای دریافت سیمکارت هدیه همچین چیزی گفته.

شما مشترکین اعتباری جدید ایرانسل امکان خواهید داشت در صورت تمایل، با شارژ سیم‌کارت خود به مبلغ ۵۰,۰۰۰ ریال ظرف مدت دو هفته پس از فعال سازی، یک سیم‌کارت هدیه دریافت نمایید. برای درخواست سیم‌کارت هدیه ، کافیست یک پیامک بدون متن به ۲۱۱۲ ارسال نمایید و در صورت تایید کد پستی ارسال شده برای شما، پیامک دیگری به ۲۱۱۵ بفرستید. سیم‌کارت هدیه، بدون هزینه به نشانی محل سکونت شما ارسال خواهد شد.

اما من همون روزی که سیمکارتم فعال شد بدون اینکه شارژ بکنم به 2112 و 2115 اس دادم و کد پستی رو تایید کردم.
ایا کسی میدونه که سیمکارت هدیه برام ارسال میشه یا نه؟؟؟؟ Undecided.gif

سلام

جناب محمد عزیز نوشته ( در صورت تمایل ) . پس اجباری نیست .اگه بیش از 9 عدد سیمکارت ایرانسل نداشته باشین و 2112 و 2115 کد پستیتون رو تایید کردید سیمکارت هدیه نهایت تا یک ماه بعدش به دستتون میرسه.
(05-03-2015، 12:26 PM)mohammad1115 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ااگه کسی عدد 1 یعنی برد بارسلونارو به 201421ارسال کرده و بعد لغوش کرده باشه شارژ واسش نمیاد؟؟؟

نه نمیاد
برای کسی تا الان کد اومده؟