موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-03-2015، 06:52 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای علیرضا که عضو جدیده از قدیمیا کسی گرفت؟

نه من قبل اینجا از تو فیسبوک میگرفتم کد هارو حدود3 ماهه میگیرم
نبرد من همین حالا زدم داد
ولی میلیونر گف عضو نشدی
بچه ها با ایرانسلم اصلا پیام دیلایور نمیشه کسی میدونه چیکار کنم؟ Sad.gif
6 ب بعد بزنید الان نمیده من امتحان کردم
سرکاریم علیرضا؟؟
به شما داد؟؟؟؟!!!!!!
6 به بعدم مطمئن باشید نمیده بهتره واسه اینکه ضرر نکنید غیر فعالش کنید
شارژچندتا هست لطفا یکی بزاره مرسی
(03-03-2015، 06:54 PM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نبرد من همین حالا زدم داد
ولی میلیونر گف عضو نشدی

منم همینطوری شدولی کدش تکراری بود
(03-03-2015، 06:53 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-03-2015، 06:51 PM)sina.sa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
nbard------> 84819

نداد که

6 به بعد باید بزنی

یکی از دوستان گرفته
بعد شما میگی 6 به بعد Biggrin.gif
(03-03-2015، 06:54 PM)Alireza2014 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-03-2015، 06:52 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای علیرضا که عضو جدیده از قدیمیا کسی گرفت؟

نه من قبل اینجا از تو فیسبوک میگرفتم کد هارو حدود3 ماهه میگیرم

پس شما هم یه اعتبار منفی از من باید بگیرین چون بعنوان کاربر تازه وارد که تاکنون از مسابقات شارژ نگرفته کد گرفتین و یکیشم گفتین خطا داده دوباره فرستادم  Angry.gif