موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
عضو شدم ولی چیزی از شارژ نمیگه میکه مسابقه هت سین و چند تا دیگه یکی رو انتخاب کن هفت سین رو زدم خبری نبود لغو کردم
فک کنم الکیه چون پیام داد هرفی از شارژ نزده بود.
ضرب المثل داره کار میکنه
اره ولی سیم کارت جدید نداریم
آره تا یه هفته کدتون رو بدید به کسانی که عضو ضرب المثل نیستن بزنن.به ازای هرسه نفر یه شارژ.
(08-03-2015، 12:01 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره تا یه هفته کدتون رو بدید به کسانی که عضو ضرب المثل نیستن بزنن.به ازای هرسه نفر یه شارژ.

ملودی من با یکی از سیم کارتام گرفتم دوبازه همون کد رو ارسال کنن دوستان بازم شارژ میده
دیشب نداد بهم لغو کردم الان میشه باز عضو بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(08-03-2015، 12:10 PM)ایدا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیشب نداد بهم لغو کردم الان میشه باز عضو بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه منظورتون مسابقه ضرب المثل هست 
آره میشه دوباره عضو شد
امتیاراتونم حذف نشده
(08-03-2015، 12:05 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-03-2015، 12:01 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملودی من با یکی از سیم کارتام گرفتم دوبازه همون کد رو ارسال کنن دوستان بازم شارژ میده

آره آقا سجاد کدهرسیم کارت رو میتونی بدی کسانی که عضونیستن بزنن تا شارژ برات بیاد.من تا حالا با یه سیم کارت 10 تا گرفتم.مابقی رو هم دارم میدم بقیه بزنن.تایه هفته کلی شارژروی یه سیم کارت میتونید بگیرید.
شارژ رایگان ایرانسل ارسال1882103034ب 73711167