موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-03-2015، 06:35 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2015، 04:04 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگم این ادمین نمیتونه ی کاری کنه اونایی ک عضو موبایل روز نیستن کلا نتونن سایت رو ببینن؟ Exclamation

Tongue.gif میتونم ولی گنا دارن اخه خیلیاشون ایمیل ندارن که ثبت نام کنند

خخخخخخخ باحالی گلپسریHeart.gif
خجالت بکشین از ادمین انقد جارچی نباشین
(05-03-2015، 07:13 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه روش واسه شارژای سه هزار نفری پیدا کردم  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

چی؟
(05-03-2015، 07:14 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2015، 07:13 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه روش واسه شارژای سه هزار نفری پیدا کردم  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

چی؟

چی هست داداش ؟؟؟
بماهم بگو سجاد دعات میکنییییییییییم Wink.gif
فقط امروز جواب سوالو بده اگه جزو 1000 نفر اول بودی شارژ بگیر
بیشترین سفر های نوروز به کدام استان است
1 خراسان رضوی
2 مازندران
دوستان تا حالا کسی بسته شبانه نامحدود ایرانسل رو فعال کرده؟
واقعا نامحدوده؟
فعلا دارم روش کار میکنم تا اخر هفته بعد رونمایی میشه ولی اونوقته که باید اعتبار بارونم کنید ها
(05-03-2015، 07:19 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط امروز جواب سوالو بده اگه جزو 1000 نفر اول بودی شارژ بگیر
بیشترین سفر های نوروز به کدام استان است
1 خراسان رضوی
2 مازندران

بقیه اش چی شد پس؟
جواب سوالو به 737459 بفرستین .تست نکردما
(05-03-2015، 07:20 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فعلا دارم روش کار میکنم تا اخر هفته بعد رونمایی میشه ولی اونوقته که باید اعتبار بارونم کنید ها

شما راه حلو پیدا کن ما ادمینت میکنیم، اعتبار چیه!!!! Wink.gif Wink.gif Biggrin.gif