موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اگه کسی میدونه ممنون میشم جواب بده
این 40 مگ نت هدیه فقط مال امروزه یا روزای دیگه هم میشه فعالش کرد
باتوجه به اینکه مدتش 3 روزه
بالاخره بعد از فاصله یک ساعت وبیست دقیقه میلیونر شارژم داد هوراااا Biggrin.gif
(03-03-2015، 09:12 PM)m... نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه کسی میدونه ممنون میشم جواب بده
این 40 مگ نت هدیه فقط مال امروزه یا روزای دیگه هم میشه فعالش کرد
باتوجه به اینکه مدتش 3 روزه

دوست عزیز فعلا که امشب هست در ضمن اگه شارژ هم نداشته باشی باز میه گرفتش ولی اشته باشی میبره شارژتو 400 تومن میبره اگهداشته باشی
من دوتا خط جدید گرفتم فقط برای من ضرر داشت.... Biggrin.gif
مسابقه های امروز رو به سیمکارت های قدیمیم داد به سیمکارتای جدید ندا... Biggrin.gif
(03-03-2015، 09:24 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از این به بعد پیر میشیم تا یه شارژ هزاری از ایرانسل بگیریم!!! Angry.gif
(03-03-2015، 09:24 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام الان بفرستم میده؟
دوستان منکه نفهمیدم کد هارو کجا میذاره ادمین ک ما ببینیم Huh.gif
(03-03-2015، 09:32 PM)Alireza2014 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام الان بفرستم میده؟

الان بفرست کد دریافت شارز رو 35 تا 40 دقیقه بعدش بفرست. Undecided.gif
من الان از دوتا مسابقه با یک سیمکارت دیگه گرفتم تقریبا 40 دقیقه پیش عضو شده بودم. Wink.gif
(03-03-2015، 09:34 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-03-2015، 09:32 PM)Alireza2014 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام الان بفرستم میده؟

الان بفرست کد دریافت شارز رو 35 تا 40 دقیقه بعدش بفرست. Undecided.gif
من الان از دوتا مسابقه با یک سیمکارت دیگه گرفتم تقریبا 40 دقیقه پیش عضو شده بودم. Wink.gif
من الان عضو بشم 45 دقیقه دیگه بفرستم میده؟100%
(03-03-2015، 09:33 PM)fateme22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان منکه نفهمیدم کد هارو کجا میذاره ادمین ک ما ببینیم Huh.gif

اینجا میذاره اینجا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.