موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نامردا یکیم مال منو بزنه خواهشا :((
150344349
بچه ها از مسابقه سکانس پیام فرستادن شما برنده شارژ شده بودید برای دریافت شارژ ۷۰۰ رو ارسال کن
(07-03-2015، 06:21 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چجوری بفهمیم تا حالا چندنفر کد رو فرستادن؟

هرکی بفرسته ، پیام میاد واستون
بچه ها این ozv sarg ک میفرستم میگه فلان کد رو بزن تا ش رو برات بفرستیم ولی میزنم اس میاد میگه شما عضو .. نیستی شارژ رو هم مصرف میکنه چیکار کنم ک شارژمو بفرسته؟
Exclamation.gif
(07-03-2015، 06:24 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها این ozv sarg ک میفرستم میگه فلان کد رو بزن تا ش رو برات بفرستیم ولی میزنم اس میاد میگه شما عضو .. نیستی شارژ رو هم مصرف میکنه چیکار کنم ک شارژمو بفرسته؟

دیگه بهت نمیده الان.لغوش کنید
769500492
کد منو میزنید تا منم کدتونو بزنم؟
(07-03-2015، 06:24 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لغوش نکن پیام بدون متن بده به همون شماره ای که نوشته بعد گفت شما عضو هستید یه بار دیکه sc 142
به 8282بفرس
آقای اسنایپ فعلا نزن لغو کن،تا بهتون اطلاع بدیم.در ضمن کدتون رو به کسی بدید بزنه که اصلا عضو نشده اینجا همه عضو شدن.بده یکی دیگه کدتون رو بزنن.
هر نفر میتونه کد چند نفر رو بفرسته آیا؟؟