موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-03-2015، 03:47 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2015، 03:45 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2015، 03:19 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رمز انتقال شارژ یادم رفته چه کنم؟

*142*شماره خطی ک میخوای شارژ رو بهش بدی*مبلغ ب ریال*کدی ک باهاش ش میفرستی#ok
منظورش کدی ک باهاش ش میفرسته بود

فرقش چی بود دوسی Huh.gif
آقا سجاد تموم مسابقه هایی که دیروز تست کردم شارژم رو خوردن حالا انتقال دادم رو اون یکی خطم رمزش یادم رفته.700زنگ میزنم حالا.
(05-03-2015، 03:48 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2015، 03:47 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2015، 03:45 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2015، 03:19 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رمز انتقال شارژ یادم رفته چه کنم؟

*142*شماره خطی ک میخوای شارژ رو بهش بدی*مبلغ ب ریال*کدی ک باهاش ش میفرستی#ok
منظورش کدی ک باهاش ش میفرسته بود

فرقش چی بود دوسی Huh.gif

شما روش انتقالو گفتین اما اون روشو یادش نرفته بود کد انتقالشو یادش رفته بود اینم فرقش دوست عزیز
ایشالا ک امروزم شارژ باشه ولی نه مثل دیروز Biggrin.gif
من بوی شارژومیشنوم Biggrin.gif
پنجشنبه ها که تا حالا شارژ نبوده.همه شارژم رو خورد خوبه انتقال دادم.
(05-03-2015، 04:00 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی خوبه پس امروزم شارژ هست Biggrin.gif
(05-03-2015، 04:00 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اسپری خوشبو کننده هوا زدم با اسانس گل یاس بود گول خوردی Angel.gif
میگم این ادمین نمیتونه ی کاری کنه اونایی ک عضو موبایل روز نیستن کلا نتونن سایت رو ببینن؟ Exclamation
از3 رد شد کو شارژ پیش بینی؟لغوش کنیم؟