موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان، همين الان از شماره 737970 برام پيام زير اومده:
*فقط امروز* شارژهاي هزار توماني براي هزار نفر اولي كه جواب را به 737970 بفرستند.
معروف ترين شاعر ايراني در جهان كيست؟
1. حافظ
2. مولانا
3. خيام

به نظرتون شارژ ميده؟!
(04-03-2015، 02:55 PM)ar236cha نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*فقط امروز* شارژهاي هزار توماني براي هزار نفر اولي كه جواب را به 737970 بفرستند.
1. حافظ
2. مولانا
3. خيام

به نظرتون شارژ ميده؟!

حکیم عمر خیام نیشابوری - تست کنید خبر بدین
(04-03-2015، 02:55 PM)ar236cha نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1. حافظ
2. مولانا
3. خيام

به نظرتون شارژ ميده؟!

ب منکه نداد میگه عضو شب نشینی شدی همین Sad.gif Biggrin.gif
(04-03-2015، 03:00 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1. حافظ
2. مولانا
3. خيام

به نظرتون شارژ ميده؟!

حکیم عمر خیام نیشابوری - تست کنید خبر بدین

دوستان نزنيد نميده. فقط ايرانسل ما رو سركار نذاشته بود كه اينم گذاشت Biggrin.gif
تست کردم نداد...نزنید...
ب نظرم مولانا رومی Biggrin.gif
دیروز هم چنین مسابقه ای بودکه شارژ هم نداد این هم نزنید که نمیده
Undecided.gifوا بچه ها همه با هم یه مسابقه رو تست نکنید منتظر باشید یه نفر تست کنیه کافیه اینجوری بیخود شارژتون میره
(04-03-2015، 11:23 AM)shahab.pcr7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
این 40 مگابایت برای من 30 روزه یعنی بسته ی روزانه هم ک خودم میزنم بهم 30 روزه میده چرا اینجوریه برای من؟

3 روز نه سی روز
آره ادمین راست میگه اینوکه دیروزنگرفتین نباید امروزهم میزدید. Sad.gif