موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
پیام خالی به 737458
لغو ارسال Laghv به همون شماره
(07-03-2015، 03:39 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد لغوش بگو شارژ نخواستیم شارژمونم نبره خبردار نشیم
abdoolkarim

فراررررررررررررررررررررررررررر کردی هاااااااااااااااااااااااااااااااا 

جنبه ندارین نیان تو انجمن کد میزارین فرار میکنید 

بی معرفتا فرار نکردم دنبال کد اصلیش بودم بهم اعتبار منفی میدید
آقا سجاد همچی میگی امروز شارژ میاد که انگار صد درصد مطمئنین از کدایی که نمیگه عضو نشدید یا زود تموم نمیشه میاد، اگه نیاد همه شارژ از شما میخوانا که بهشون امید واهی میدین Biggrin.gif
(07-03-2015، 04:00 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا سجاد همچی میگی شارژ میاد که انگار صد درصد مطمئنین که از کدایی که نمیگه عضو نشدید یا زود تموم نمیشه امروز میاد، اگه نیاد همه شارژ از شما میخوانا که بهشون امید واهی میدین Biggrin.gif

ساحل یه رواهی واسه شارژای 300 هزار نفری پیدا کردم تا اخر هفته میزارمش حتما جواب میده 
2053336693
دوستان فقط یک نفر میشه اینو بفرسته ب 73711167 Sad.gif Heart.gif
(07-03-2015، 04:10 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-03-2015، 03:58 PM)abdoolkarim نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-03-2015، 03:39 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد لغوش بگو شارژ نخواستیم شارژمونم نبره خبردار نشیم
abdoolkarim

فراررررررررررررررررررررررررررر کردی هاااااااااااااااااااااااااااااااا 

جنبه ندارین نیان تو انجمن کد میزارین فرار میکنید 

بی معرفتا فرار نکردم دنبال کد اصلیش بودم بهم اعتبار منفی میدید
خوب اسم مسابقه رو بگو تا راحت لغوش کنیم 

ضرب المثل
ارسال کد شارژ کم ميکنه؟
شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارژ جدید
اعتبارش رو بدید به abdolkarim  اون کدو گفت اول من توضیحشو دادم فقط 

خودم پیداش کردم نمیخواد بدی دوستان شارژ هزار تومانی رایگان برای همه اگه سه نفر دوستان کد شمارو ارسال کنن
هیچ هزینه ای برای دوستان نتون نداره واسه فرستادن کد بقیه

ارسال پیام خالی به 737458
یا ارسال کد ما اگه خواستین واسه عضویتش 1641672303 به 73711167
بعد اگه سه نفر کدتون رو بزنن شارژ هزار تومنی میده
(07-03-2015، 04:15 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال کد شارژ کم ميکنه؟

سلام

خانم فرگل عزیز خودش نوشته که عضویت و دعوت از دوستان کاملا رایگانه. دقیقا مثل کلکل همراه اول هستش که کد شما را سه نفر ارسال میکنن و شما یه کد شارژ میگیرید.
شما اول یه پیام خالی به 737458 ارسال کنید بعدش یه کد معرف براتون ارسال میکنه که اگه سه نفر این کد شما را به 73711167 ارسال کنن شما یه کد شارژ رایگان میگیرید.
شارژ هزار ایرانسل
کد
1041513406
بفرستید به
73711167