موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-03-2015، 08:30 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-03-2015، 08:28 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیشب من از پیش بینی شارژ گرفتم سالم بود.الان 3 تا کد بهم ش نداد فقط کم کرد.بازی امشب کی هست نظر شما برد کدومه؟
کلا چند تا کد شارژ داد چند تاش سالم بود

والا من ی خط دارم اونم سالم بود Dodgy.gif
(03-03-2015، 08:21 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-03-2015، 08:18 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-03-2015، 08:15 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-03-2015، 08:07 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منظور از سیم کارت جدید تا چه تاریخی هست بعنوان مثال سیم کارت بهمن هم جدیده؟

زمستووووووووووووووووووون

باید حتما دو تومن شارژ کرده باشی بار اول

نه مهم نی به داداشم 1000 داد به دوستم 5000

آقا امیر من کد رو زدم مینویسه 1000 ت هدیه تماس ایرانسلی 7 روزه و گزینه بعدی داره و اینکه شارژ نمیده  Sad.gif حالا زمان تا چه موقع هست برای فعالسازی!
من همشو لغو کردم شارژام پرید Undecided.gif
(03-03-2015، 08:31 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-03-2015، 08:29 PM)elecboy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لغو تهران 1500 چي ميشه

laghv 1500

مرسي
ممکنه امشب دوباره کد باشه دوسیا؟ Sad.gif
(03-03-2015، 08:36 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره بعضی شبا تا 8:30 امکان داره 
نامردا لاین هم پیج کارت شارژ زدن بیش از 8000لایک هم خورده
(03-03-2015، 08:36 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر روز اگه کد باشه بین ساعت 5 تا 7 کد میاد دیگه احتمالش در حد صفره که دوباره کد بیاد
ما تسترها اینجا ضررکنیم وتموم دوستانی که کد میذارن یکی دیگه جای دیگه کدها رو لو بده Angry.gif
(03-03-2015، 08:44 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما تسترها اینجا ضررکنیم وتموم دوستانی که کد میذارن یکی دیگه جای دیگه کدها رو لو بده Angry.gif

ملودی تستر یعنی چی؟یعنی همه مسابقات رو تست میکنید؟پس شارژی ک هدر بره چی؟ Huh.gif