موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-03-2015، 07:29 PM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2015، 07:20 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تا حالا کسی بسته شبانه نامحدود ایرانسل رو فعال کرده؟
واقعا نامحدوده؟

نه نا محدود نیست 

مرسی، شما میدونی تا چقدر میشه دانلود کرد؟
(05-03-2015، 07:43 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه پیشبینی برا من پیامش اومد

شوخی میکنی Huh.gif دیروز چ ساعتی اس داده بودی؟ Wink.gif
ادمین داداش نمیتونی حجم عکس آپلودی برا آوتار رو یکم بالا ببری؟
لامصب 10 کیلو بایت چیه آخه.......هر عکسیو پیکسلشو میارم پایین که حجمش کم شه اندازش میشه مثه سر سوزن..... Biggrin.gif
(05-03-2015، 07:43 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه پیشبینی برا من پیامش اومد

پس چرا برا من نیومد؟
داداش کد شارژو بزن ببین باز میگه استفاده شده است؟
پیشبینی اومد ولی میگه کد شارژ فعال نیست
(05-03-2015، 07:45 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید نده کودک ولی ریسکش با خودتون.
چی بهت گفت آقا سجاد؟شارژ؟

نداد نزنین وقتش تموم شده Angry.gif
همشونو یادداشت میکنم زنگ میزنم پشتیبانی
(05-03-2015، 07:46 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2015، 07:45 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما زدین 
(05-03-2015، 07:47 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همشونو یادداشت میکنم زنگ میزنم پشتیبانی

ارزش نداره اگ بیشتر از5 تا داری بزن
(05-03-2015، 07:48 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2015، 07:46 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما زدین 

آره فقط 120 کم کرد گریه