موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.

بسته رایگان 40 مگابایات کاملا رایگان به صورت زیر است

توجه توجه : حتما شارژ سیم کارتتون زیر 200 تومان باشه تا هیچ هزینه ای ندید

توجه دوم : اگه سیم کارتتون  1000 تومن شارژ داره میتونید اون رو انتقال بدید  که حداکثر هزینه واسه بسته 40 مگابایتی بشه 100 تومن وگرنه اگه شارژ نداره که عالیه :

ارسال عدد   1  به    737459
دوباره ارسال عدد   1   به   73711181
بعد ارسال شماره ای که میخواید نت روش فعال بشه به 737459
1 دقیقه بعد از اخرین پیامی  که میفرستین برای لغوش ارسال laghv  به 737459

واسه تربیت ایرانسل لازمه این کارا
(04-03-2015، 11:27 AM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-03-2015، 11:23 AM)shahab.pcr7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
این 40 مگابایت برای من 30 روزه یعنی بسته ی روزانه هم ک خودم میزنم بهم 30 روزه میده چرا اینجوریه برای من؟

من خودم بسته 17 روزه داشتم بعد با فعال گردن 6 تا از ایت بسته ها شد 30 روز 
شما چقدر هزینه کردین برای هر بسته 40 مگابایتی 
سیمکارتتون شارژ داشت 

برای من 3تا خطام شارژ داشت برای همین 600 تومن در مجموع کم شده
(04-03-2015، 11:49 AM)shahab.pcr7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-03-2015، 11:27 AM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-03-2015، 11:23 AM)shahab.pcr7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
این 40 مگابایت برای من 30 روزه یعنی بسته ی روزانه هم ک خودم میزنم بهم 30 روزه میده چرا اینجوریه برای من؟

من خودم بسته 17 روزه داشتم بعد با فعال گردن 6 تا از ایت بسته ها شد 30 روز 
شما چقدر هزینه کردین برای هر بسته 40 مگابایتی 
سیمکارتتون شارژ داشت 

برای من 3تا خطام شارژ داشت برای همین 600 تومن در مجموع کم شده

دوست عزیز هر وز میشه این بسته رو فعال کردم خودم الان 6 تا دیگه با هزینه 600 تومن فعال کردم چون شارژ سیم کارتام زیر 1000 تومن هست انتقال میدم بعد بر میگردونم میشه هر سیم کارت 100 تومن 
اگه هم شارژ نداشته باشید در بالا با پست آبی رنگ زدم بدون هیچ هزینه ای میشه با اون مراحل فعالشون کرد  Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
من 8 تا شارژ گرفتم از پیش بینی بازی ایرانسل تمامی کد های که داده استفاده شده هست. با پشتیبانی تماس گرفتم گفت سیستم شارژدهیمون با مشکل مواجه شده گفت رمز شارژ تون نگهدارید و 3 روز آینده تماس بگبرید.پس دوستان 3 روز آینده تماس بگیرید
من شارژم رو حذف کردم که Sad.gif
(04-03-2015، 12:00 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 8 تا شارژ گرفتم از پیش بینی بازی ایرانسل  تمامی کد های که داده استفاده شده هست. با پشتیبانی تماس گرفتم  گفت سیستم شارژدهیمون با مشکل مواجه شده گفت رمز شارژ تون نگهدارید و 3 روز آینده تماس بگبرید.پس دوستان 3 روز آینده تماس بگیرید
اونوقت اگه واسه هرسیم کارت زنگ بزنیم که میشه پول خود شارژا 
(04-03-2015، 12:08 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-03-2015، 12:00 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 8 تا شارژ گرفتم از پیش بینی بازی ایرانسل  تمامی کد های که داده استفاده شده هست. با پشتیبانی تماس گرفتم  گفت سیستم شارژدهیمون با مشکل مواجه شده گفت رمز شارژ تون نگهدارید و 3 روز آینده تماس بگبرید.پس دوستان 3 روز آینده تماس بگیرید

نمیخواد با همون خط بزنگی
فقط رمز شارژا رو بهش میگی
(04-03-2015، 12:08 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه بالای 5 هزار رمز شارژ دارید بزنگ.نه بخاطر هزار Biggrin.gif
(04-03-2015، 11:47 AM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسته رایگان 40 مگابایات کاملا رایگان به صورت زیر است

توجه توجه : حتما شارژ سیم کارتتون زیر 200 تومان باشه تا هیچ هزینه ای ندید

توجه دوم : اگه سیم کارتتون  1000 تومن شارژ داره میتونید اون رو انتقال بدید  که حداکثر هزینه واسه بسته 40 مگابایتی بشه 100 تومن وگرنه اگه شارژ نداره که عالیه :

ارسال عدد   1  به    737459
دوباره ارسال عدد   1   به   73711181
بعد ارسال شماره ای که میخواید نت روش فعال بشه به 737459
1 دقیقه بعد از اخرین پیامی  که میفرستین برای لغوش ارسال laghv  به 737459

واسه تربیت ایرانسل لازمه این کارا

این 1 دقیقه بعد از آخرین پیامی ک میفرستی چی هس؟
متوجه نشدم این قسمتشو؟ ؟
وقتی جواب فعال شدنش اومد لغوکن