موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
به 700 زنگ میزنید اطلاعات شخصی مالک سیم کارت ازتون میخواد و بعدمیگه یه کد 4رقمی بفرمایید بعد برات اس ام اسش میفرستن که کد ثبت نام دوباره بفرستید
(05-03-2015، 03:26 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نانا جون شماهم مشکل من رو دارید؟آقای کینگ چه جور استفاده کنم؟
ملودی جون چه مسابقه ای داره شارژ تو میخوره شمارشو میتونی بگی 
شرمنده روش کد ملی واس یه چیز دیگه بود حواسم نبود معذرت Biggrin.gif
(05-03-2015، 03:26 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نانا جون شماهم مشکل من رو دارید؟آقای کینگ چه جور استفاده کنم؟

*142*2*کدملی*ش شناسنامه*رمز جدید#

از راست به چپ.
از این روش استفاده کنین. Wink.gif
بچها چرا شارژ پیش بینی رو نمیده کسی گرفته؟ Lightbulb.gif
(05-03-2015، 03:38 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا فعلا به هیشکی پیام تبریک رو نداده
(05-03-2015، 03:38 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

3 ب بعد میاد
(05-03-2015، 03:07 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2015، 02:38 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2015، 02:33 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صدای منو از کلاس ریاضی گسسته میشنوین
ای لایو یو دیلی موبایل

الان ب استادت میگم
آقا اجازه Exclamation

باید بگی استاد اجازه
مگه دبستاه هست میگی اقا اجازه Biggrin.gif Tongue

والا از دبستانم بدتره این دانشگاه وگرن توش از این کارا نمیکردی Exclamation
(05-03-2015، 03:19 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رمز انتقال شارژ یادم رفته چه کنم؟

*142*شماره خطی ک میخوای شارژ رو بهش بدی*مبلغ ب ریال*کدی ک باهاش ش میفرستی#ok
(05-03-2015، 03:45 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2015، 03:19 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رمز انتقال شارژ یادم رفته چه کنم؟

*142*شماره خطی ک میخوای شارژ رو بهش بدی*مبلغ ب ریال*کدی ک باهاش ش میفرستی#ok
منظورش کدی ک باهاش ش میفرسته بود