موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
یه چند وقت شارژای ک 3 هزار نفر اول هس رو نزنید مث چند وقت پیش مثل الان فقط شارژ کم میکرد کد نمیداد بعد ایرانسل ادم میشه دوباره
من الان ازهردومسابقه گرفتم بزنید زود
فک کنم به اونایی که تو این دوره مسابقه (اسفند) زیاد شرکت نکردن
راحت کد شارژو داد
(04-03-2015، 08:06 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از کدوم؟ گریه گریه گریه گریه
خدا مرگش بده فقط موقع لغو درست کار میکنه Angry.gif Shy.gif
(04-03-2015، 08:06 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شانس داریا
منم همین الن زدم ولی نداد
هیش کدوم نمیده؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟
(04-03-2015، 08:00 PM)Farah نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل با من لج افتاده، اون از مسابقه پیش بینی که کد تکراری داد به پشتیبانیش زنگیدم جواب ندادن، اینم از این مسابقه هاش که هر روز هر چی کد می فرستم میگه عضو نشدی خب نمی خوای شارژ بدی راحت بگو شارژ نمیدم چرا آدمو می پیچونی شارژمونو می خوری! Sad.gif

دقیقا بمنم کفش طلایی امروز یک تبریک گفته بود و زدم کد استفاده شده داد. مسابقات این چند روزم همش میگه عضو نشدید حتی اگه یک ساعت بعد هم کد رو بزنم نمیدونم چطور یک عده میگن هر روز از همونا هم که میگه عضو نشدید میگیرن.
یکی ج مارو نمیده عجب!!!! Angry.gif
(04-03-2015، 08:11 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی ج مارو نمیده عجب!!!! Angry.gif

سوالت چی بود؟همه هنگ کردیم تو شوک شارژای از دست رفته ایم گریه