موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-03-2015، 08:03 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-03-2015، 07:58 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیم کارت جدیدا *555*6*1# رو بگیرید به اندازه اولین باری که سیمتونو شارژ کردین شارژ میده Angel.gif

واقعا؟

من تست کردم نشد
من هیچی نتونسم بگیرم میگم کی جز سه هزار نفر اول حساب میشیم وقتی عضو میشیم ؟ یا وقتی MN 127 رو میفرسیم حساب میشیم؟؟؟؟؟

من عضو شدم ساعت شش ولی به mn 127 شارژم تموم شد الان از یکی از دوسام 150 گرفتم فرستادم گف عضو نیسی
(03-03-2015، 08:03 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-03-2015، 07:58 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیم کارت جدیدا *555*6*1# رو بگیرید به اندازه اولین باری که سیمتونو شارژ کردین شارژ میده Angel.gif

واقعا؟

با اجازه بزرگترای انجمن بههههههههله Biggrin.gif
(03-03-2015، 08:04 PM)armanyazdi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا؟

من تست کردم نشد

دقت کنین باز میگم اولا سیم جدیدا ثانیا طول میکشه داداشم و رفیقم گرفتن
منظور از سیم کارت جدید تا چه تاریخی هست بعنوان مثال سیم کارت بهمن هم جدیده؟
(03-03-2015، 08:07 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منظور از سیم کارت جدید تا چه تاریخی هست بعنوان مثال سیم کارت بهمن هم جدیده؟

شما شدید ساحل Biggrin.gif
ساحل لاقل تو جوابمو بده
بچه ها ناراحت نباشین خدا بزرگه اگ امروز ضرر کردین ی روز دیگه جبران میشه تا آخر این ماه خیلی جشنواره ست منم کلی ضرر کردم اما ناراحت نیستم Biggrin.gif دم همتون گرم Heart.gif
دوستان مسابقه پيش بيني حرفي از شارژ نزدا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
خانم پریا این ترفند ایرانسل هست که اگر هم عضو باشیم میگه عضو نیستید و فقط به بعضی خطوط امکان داره اگه بعد از 15 دقیقه یا بیشتر کد رو ارسال کنند شارژ بده و الا مسابقات ایرانسل اکثر برای 3000 نفر اول شده و اگر این خطای عضویت رو نمیداد مسلما 15 الی 20 دقیقه بعد از اعلام کدها در انجمن 3 هزار نفر اول تکمیل بودند و ایرانسل ضرر میکرد و با این ترفند اکثر کاربران ضرر میکنند و از طرفی زمان شارژ دادن هم یک ساعتی یا بیشتر طول میکشه البته الان که میگن 3 هزار نفر تکمیل شده باز هم نمیدونم آیا 3000 نفر شارژ گرفتند یا نه