موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
artin-dh چند بار باید مدیر و دوستان بگن کد نزارید حتما باید باهاتون برخورد بشه Angry.gif
(08-03-2015، 07:36 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب چجوریه بعد باید لغوش کنم؟
ساریانا ما کی  رو زدی 
ارسال laghv  به 73711167
به نظرم هر کسی اون کدهای سه تایی را گذاشت بهش اعتبار منفی بدین و سپس مدیر بنشون کن
(08-03-2015، 07:11 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.جناب مدیر این 20397 هنو شارژ میده برا سیم کارتایی ک هنو نگرفتن؟

سلام

دوست عزیز سامانه 20397 مال مسابقه توپ و تور همراه اول هستش که برای پیش بینی درست بازیهای حساس شارژ رایگان میذاشت که چند هفته ای میشه که دیگه شارژ رایگان نمیذاره.
(08-03-2015، 07:34 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه ایتنو بزن 155780556 به خدا کم نمیکنه

(08-03-2015، 07:37 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-03-2015، 07:36 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب چجوریه بعد باید لغوش کنم؟
ساریانا ما کی  رو زدی 
ارسال laghv  به 73711167

تا حالا واس کسی نزدم.بچها باید برم لوبیاسبز بشورم و خرد کنم واس فردا ناهار معذرت ف
یه نفر مونده کسی هس کدمو بزنه Sad.gif
از این لحظه هرکسی کد گذاشت منفی میگیره
وسلام
این سه نفر باید بفرستن مال ایرانسله؟ چیو باید به چی بفرستیم؟
کد خودتونو ندین
دوستان میخوان دوباره نت 40 مگابایت رایگان بگیرن Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Cool.gif
مثل اینکه کسی نمیخواد