موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من با یه گوشی دیگه تست کردم با kO
کا کوچیک O بزرگ نداد فقط به یه سیم داد
اااااااااااااااااااااااااااااااا Angry.gif Sad.gif Sad.gif Sad.gif Sad.gif امشب و دیشب 3تومن ضرر کردم.....هیچ شارژی هم نگرفتم Sad.gif
دوستان یه سری روش هم واسه سایر مسابقه ها هست میتونید به یکی از سوال های مسابقه پاسخ بدید بعد دیگه نمیگه عضو نیستی من از moya و mtab گرفتم
حالا شانسي زده شارژ داده ربطي به روش نداره.
مثل ديشب از يكي سيمام يه مسابقه داد اون يكي ميگفت عضو نيستي
سيم ديگم برعكس شد
(04-03-2015، 11:18 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه کودک به جدیدا میده فقط
شانسی هم درکار نیست
قبلا هم گفتم فقط مسابقاتی که به صورت (مثلاmh 777) باشند یعنی 777 عددش باشه به قدیمیا میده فقط
مسابقه کودک 137 عددش پس به جدیدا میده فقط

نه همچین خبری نیس،من با خطی که تقریبا اکثر شاررا رو گرفته بودم هم گرفتم،به لطف داش فرهاد44444444444444444
(04-03-2015، 11:44 PM)azog نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه سری روش هم واسه سایر مسابقه ها هست میتونید به یکی از سوال های مسابقه پاسخ بدید بعد دیگه نمیگه عضو نیستی من از moya و mtab گرفتم

این موقع شب تا ما بیایم سایر روشها رو امتحان کنیم و از اخرم نمیده و یا ظرفیت تکمیل میشه یا 12 شب میشه و مهلت تمام Biggrin.gif
(04-03-2015، 11:44 PM)azog نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این به چه صورتیه؟جواب بدی میگه عضونیستی؟

mtab چیه دادا؟ میشه روند کامل اس زدنش رو بگی؟

نخیر  Sad.gifبازم میگه عضو نیستی!! Confused
امشب 1000 از دست دادم
روشم كه جواب نداد.