موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان مثه اینکه پیامش براتون اشتباه اومد Biggrin.gif برا من اومده عجله کن تا جزء 3000 نفری باشی که شارژت به فنا میره .برای هدر دادن شارژتون ks 113 رو به 8282 ارسال کنید Biggrin.gif Biggrin.gif
(04-03-2015، 07:25 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-03-2015، 07:22 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ی مشکلی دار م وقتی کامنت جدید میزارین نمیفهمم حتما باید برم صفه قبل و برگردم چیکار کنم دوسیا؟ Huh.gif

ساریانا جان اینقد نگو دوسیا.....
همش فک میکنم فحش میدی......... Biggrin.gif

استغفرالله توبه Dodgy.gif
میگه عضو نشدی Angry.gif
مویا گفت شما عضو نشدید
اینم مثل قبلیا اذیت میکنه
(04-03-2015، 07:26 PM)ikp نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-03-2015، 07:23 PM)Alireza2014 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-03-2015، 07:22 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ی مشکلی دار م وقتی کامنت جدید میزارین نمیفهمم حتما باید برم صفه قبل و برگردم چیکار کنم دوسیا؟ Huh.gif

منم همین مشکلو دارم چکار کنم؟

در قسمت بالای مرورگر کنار نوار آدرس یه چیزی مثل فلش گرد هست! اونو بزنید صفحه رفرش میشه

کو؟
(04-03-2015، 07:25 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها سریع بزنید من الان گرفتم
ozv moya
به 8282

نداد میگه عضو نیستی
پ چرا ایین طوریههههه؟؟؟؟؟
(04-03-2015، 07:29 PM)Alireza2014 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-03-2015، 07:26 PM)ikp نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-03-2015، 07:23 PM)Alireza2014 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم همین مشکلو دارم چکار کنم؟

در قسمت بالای مرورگر کنار نوار آدرس یه چیزی مثل فلش گرد هست! اونو بزنید صفحه رفرش میشه

کو؟

راس میگ کووووووو Huh.gif
چه کدیو باید میفرستادیم؟
من بخدا گرفتم.خودم هم تست کردم زودی گذاشتم اینجا که نگید تسترها فلان هستن و.... Undecided.gif